הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אבוקסיס: "השאיפה לא לחזור עם עוד פצועים"

מאמן ב"ש לפני סלביה. "ההצלחה באירופה עשתה לנו נזק"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.12.20 - 19:35
(צילום: אלן שיבר)
(צילום: אלן שיבר)

מאז שפתחה את של הבתים עם ניצחון מרשים מול סלביה פראג, הפועל באר שבע רק הפסידה. ביחס לבית המאתגר שלה, אין ספק שזה לגיטימי, אך הקבוצה מבירת הנגב לא נמצאת בתקופה טובה גם בגזרה המקומית. לקראת ההתמודדות מחר (רביעי) מול אותה סלביה, שרק ניצחה מאז אותו מפגש, ערכו הבאר שבעים מסיבת עיתונאים. 

יוסי אבוקסיס התייחס לתקופה האחרונה: "ההפסדים האחרונים הורידו לנו מהסיכויים. היינו שווים יותר מול ניס ומול לברקוזן בבית. יצא עמוס מבחינת משחקים. אנחנו מאוד חוששים לאבד שחקנים. השאיפה לא לחזור מהמשחק הזה עוד שחקנים פצועים".

אלטון אקולטסה, שנעדר מהמשחק האחרון מול לברקוזן, עדיין לא התאושש מפציעה וגם לך התייחס המאמן: "חשבתי שהוא יחלים מהר יותר. הוא עדיין מרגיש כאבים, הוא לא יהיה מוכן לדעתי גם למשחק מול בית''ר ירושלים. הוא עושה הרבה ספרינטים אז רואים את הפציעות אצלו במיידי. אסור לנו להחזיר שחקנים לא במאה אחוזים. אנחנו צריכים לחכות, במיוחד עם אלטון עד שהוא יהיה מאה אחוזים".

"ב"ש עברה מהפך מאז שאלונה עזבה. התקציב היה גבוה מאוד והשתנה לנמוך מאוד, היו קיצוצים בסגל וב"ש של השנה לא נבנתה להילחם גם בליגה וגם באירופית, מעטים האמינו לדעתי שנעלה לשלב הבתים. אני בטוח שכשיחזרו השחקנים החסרים אנחנו נהיה קבוצה חזקה מאוד".

סינטהאו סלליך דיבר גם כן לפני המפגש עם היריבה הצ'כית. הקשר שהגיע בקיץ ממכבי חיפה דיבר על ההתאקלמות שלו במועדון הדרומי: "כמה שיותר משחקים עם השחקנים והצוות זה מגבש אותך, יש תחושה שאנחנו עוברים חודשיים שלושה אחרונים שהם כמו עונה שלמה; הרבה משחקים והכנות, פחות אימונים ויותר טקטי. אז זו עונה של כמה עונות".

"מבחינת המשחק נגיע מוכנים מחר. אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים לעשות, הצוות מכין אותנו טוב, נעשה הכל כדי לחזור עם 3 נקודות ולהשאיר לנו אולי סיכוי לעבור".