הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יורדת להגנה: ב"ש תחזור לשיטת 3 הבלמים

ז'וסוואה חוזר מההשעייה מול סלאביה, שיר צדק יעלה כבלם

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.12.20 - 09:42

הוא חוזר: כוכב הפועל ב"ש, הקשר הפורטוגלי ז'וסוואה, שנקנס ב6000 יורו ולקח על עצמו לטפל בבעיית הכעס והתוקפנות שלו - יעלה הערב (חמישי) בהרכב במשחק מול סלביה פראג בצ'כיה. מזג האוויר קריר מאוד ובמהלך המשחק המעלות יירדו מתחת לאפס, דבר אליו לא רגילים כמובן שחקני ב"ש. "במזג אוויר כזה וכדי להישאר חמים צריך כל הזמן לרוץ. אין ברירה אחרת" אמרו בחיוך שחקנים בקבוצה.

מלבד ז'וסוואה, יוסי אבוקסיס יחזור למערך שלושת הבלמים. ב"ש שניצחה את הצ'כים החזקים באצטדיון המושבה, מבינים שהמשחק הערב יהיה אופרה אחרת וכל תוצאה פרט להפסד תיחשב להישג. שיר צדק יפתח ב-11 ומריאנו בריירו יוסט חזרה לקישור. ההתלבטות היחידה של אבוקסיס הין בין אנתוני וארן החזק והגבוה לבין איתמר שבירו המהיר.  "בלי ויטור, ספורי ואקולטסה הסיכוי שלנו להפתיע נמוך אבל לא נתנו לנו סיכוי בארץ מולם וניצחנו" אמרו בקבוצה.

בימים הקרובים ייכנסו המענקים של העלייה לשלב הבתים לשחקנים גם מי שאין לו בחוזה יקבל סכום מכובד של כמה אלפי שקלים. בהחלטה של אסי רחמים ואיתי בן זאב חלק מהכספים יופרשו עבור אנשי המשק והצוות הרפואי שמסייעים מאחורי הקלעים.

ההרכב המשוער: אוהד לויטה; אור דדיה, לואי טאהא, מרואן קבהא, שיר צדק, שון גולדברג; מריאנו בריירו, ז'וסוואה, מרסלו מלי (סנטיאהו סלליך); תומר יוספי, אנתוני וארן (איתמר שבירו).