הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דוניס מתלבט אם לפתוח עם גלזר או לא לסכנו

הקשר עדיין פצוע, קארצב עשוי לפתוח במקומו מול קרבאח

תומר לוי
תומר לוי  03.12.20 - 13:54

מכבי תל אביב מגיעה למשחק הערב (חמישי, 19:55) בחוץ מול קרבאח בידיעה שניצחון יקרב אותה משמעותית לשלב הבא של הליגה האירופית. בתקופה האחרונה המצב בסגל של יורגוס דוניס התייצב, והמאמן אף החל להקטין את הרוטציה ולבצע פחות שינויים ממשחק למשחק. לעומת זאת, ההרכב למשחק היום עדיין לא סגור במלואו.

למרות שאתמול דן גלזר ערך אימון מלא, יש התלבטות אם לתת לו לשחק מול קרבאח בעקבות הפציעה ממנה סובל. מאחר והפצע עדיין טרי, יש התלבטות רצינית אם לסכן אותו. אם הוא לא יפתח, עשוי דוניס להשתמש באותו מערך שהיה לו במשחק נגד הפועל כפר סבא, כאשר השינוי היחיד יהיה בעמדה של גלזר, אותה ימלא עדן קארצב או אבי ריקן.

בחלק הקדמי השלושה שככל הנראה יפתחו הם דן ביטון, יונתן כהן ואלכסנדר פשיץ'. את אנריק סבוריט המורחק אמור להחליף אופיר דוידזאדה. המאמן היווני הדגיש כי הוא לא רוצה לעשות שינויים גדולים ומעוניין לרוץ עם הרכב זהה על מנת לדאוג לחיבור בין השחקנים.

שחקן בקבוצה אמר: "אנחנו מגיעים במומנטום נהדר למשחק הזה. כולנו מבינים מה המשמעות של ניצחון ואפשרות לעלות ל-32 האחרונות. עם זאת, ולמרות שקרבאח הפסידה את כל המשחקים, אף אחד לא מזלזל וברור לי שיהיה משחק קשה".

ההרכב המשוער: דניאל טננבאום; מאור קנדיל, איתן טיבי, לואיס הרננדס, אופיר דוידזאדה; דן גלזר (עדן קארצב), דור פרץ, אייל גולסה; דן ביטון, יונתן כהן, אלכסנדר פשיץ'.