ביקורת על דוניס: "זה היה מיותר לחזור ל-3 בלמים"

במועדון הודו: "היה אפשר הרכב התקפי יותר", גם ניק בלקמן חטף: "לא הוכיח את עצמו". אלכסנדר פשיץ' סובל מרגישות במפשעה ובספק לאשדוד. וגם: הרוטציה הקצרה של היווני

תומר לוי
תומר לוי  04.12.20 - 06:35
תחילת כתבה

פספוס בצהוב. אכזבה במכבי תל אביב מה-1:1 אמש (חמישי) מול קרבאח. ניצחון על האחרונה בבית 9 היה מבטיח לאלופה את המקום בשלב הנוק-אאוט, וכעת ההכרעה נדחתה למחזור האחרון - קרב ישיר מול סיבאספור בבלומפילד על המקום בין 32 האחרונות.

כמו כן, במועדון התאכזבו מההרכב שיורגוס דוניס העלה. בקבוצה ביקרו ואמרו: "לא היה מקום לחזור לשלושה בלמים. זה היה מיותר ויכולנו לעלות בהרכב התקפי יותר. גם השיבוץ של ניק בלקמן בהתקפה לא הוכיח את עצמו".

אגב, החלוץ הבכיר של האלופה - אלכסנדר פשיץ' הרגיש רגישות בשריר ובקבוצה העדיפו שלא לסכן אותו. עכשיו, ינסו להכשיר אותו לסיבאספור ואולי כבר למשחק מול מ.ס. אשדוד ביום שני. "הייתה הזדמנות פנטסטית לעלות שלב, לא ניצלנו את זה וחבל. אנחנו עדיין תלויים בעצמנו, אבל הטורקים יכולים להגיד אותו דבר", אמר אחד השחקנים, כשתיקו יספיק למכבי לעלייה.

בנוסף, הרבה מאוד שחקנים יצאו מהרוטציה לחלוטין בגלל הרוטציה הקצרה יחסית של דוניס. בן ביטון לא מתלבש בכלל כבר תקופה ארוכה, כאשר מתן בלטקסה, שחר פיבן, איילון אלמוג עדן קארצב ואבי ריקן ממעטים לקבל דקות. גם איתי שכטר, מתן חוזז ואדוארדו גררו מקבלים מעט דקות יחסית, כשכל השאר חלק מהרוטציה של היווני.