הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יורגוס דוניס: "זה טוב לנו שהם לא ישחקו חודשיים"

מאמן מכבי על ההגרלה: "סולומון אחד השחקנים הטובים שלהם"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.12.20 - 14:55

מכבי תל אביב תמשיך את המסע האירופי שלה עם שני מפגשים מול שחטאר דונייצק ומנור סולומון במסגרת שלב 32 האחרונות בליגה האירופית, כך נקבע בהגרלה שנערכה בניון שבשווייץ. המשחק הראשון ייערך ב-18 בפברואר בבלומפילד ואילו הגומלין כעבור שבוע בקייב.

"שחטאר היא קבוצה פנטסטית שעשתה דברים יפים בשלב הבתים מול ריאל מדריד ואינטר. רק מול גלדבאך לא היו להם משחקים טובים", ציין מאמן מכבי ת"א, יורגוס דוניס לאחר ההגרלה, "אנחנו יודעים שהם הפייבוריטים ויש להם שחקנים טובים, כמו סולומון שהוא אחד הבולטים שם".

על העובדה ששחטאר תגיע למפגש עם מכבי ת"א לאחר פגרה של חודשיים אמר המאמן: "זה טוב לנו שהם לא ישחקו חודשיים, אבל אי אפשר לדעת מה יהיה המצב של הקבוצות אחרי חודשיים. מאחר שאנחנו משחקים ראשונים בבית, אנחנו מקווים להבקיע ולא לספוג, כדי שיהיה לנו סיכוי בגומלין. חשוב לנו לייצג את מכבי וישראל בכבוד באירופה ואני מאמין שאנחנו יכולים לעשות את זה בדרך טובה".

המאמן נשאל גם על אפשרות של חיזוק בינואר ולא ענה בצורה חד משמעית: "מוקדם לדעת אם נעשה חיזוק בינואר, אנחנו רוצים להתקדם במשחקי הליגה לאט לאט ואז נראה".

בהמשך אמר גם המאמן לאתר הרשמי: "בהגרלה של 32 האחרונות בליגה האירופית קשה לומר שיש הגרלה נוחה. שחטאר קבוצה מעולה שהציגה יכולות נהדרות נגד ריאל מדריד ואינטר בליגת האלופות. יש להם שחקנים מעולים ומנור סולומון הוא אחד מהם. יש להם קבוצה שבשנים האחרונות השתתפה על בסיס קבוע במפעלים האירופים".

על פגרת החורף הארוכה של היריבה: "אני חושב שזה טוב עבורנו שהם מגיעים אחרי חודשיים ללא אימונים אבל מדובר בקבוצה מספיק מנוסה וטובה עם שחקנים טובים. העדיפות שלנו כרגע היא לשפר את היכולת שלנו כקבוצה. כשאנחנו משחקים בבית אנחנו יודעים ששער חובה הוא מסוכן ולכן צריכים להיות אגרסיביים ואחרי זה להתכונן למשחק החוץ בהתאם. עבורנו מדובר בניסיון חשוב מאוד וגם חשוב לנו לייצג את מכבי כמו שצריך. נעשה הכל כדי לייצג את המועדון כמו שצריך".