הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ערן זהבי אופטימי: "כבר חזרנו מפיגור בעבר"

הישראלי זכה למחמאות על הצמד: "יכולים לעבור שלב"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  19.02.21 - 07:10
(GETTY)
(GETTY)

סימני השאלה בנוגע לערן זהבי בהולנד חלפו כהרף עין בשבועות האחרונים, והערב (חמישי) הוא עשה זאת פעם נוספת. החלוץ הישראלי של פ.ס.וו. איינדהובן להט במשחק מול אולימפיאקוס עם צמד שערי חוץ, אולם זה לא הספיק, והיוונים יצאו כשידם על העליונה עם 2:4. למרות התוצאה הדי מאכזבת, בהולנד החמיאו לישראלי לאחר הופעתו המרשימה.

"זהבי לא מפסיק לאיים על השער, וככה נולדו השערים שלו", נכתב ב-Gelderlander, "כולם התייחסו בספקנות כשזהבי הגיע לפ.ס.וו, קראו לו פלופ, אבל הנה, הוא עונה על המגרש עם שערים נהדרים".

"פ.ס.וו עדיין בחיים בזכות ערן זהבי", העיתונאי ההולנדי ריק אלפרניק ניתח, "אבל כשההגנה לא עובדת, קשה מאוד לעלות. אולי מול ואלבייק זה יכול לעבוד, אבל מול קבוצה חזקה כמו אולימפיאקוס, ההגנה הזאת קרסה, ורק ערן זהבי הציל את פ.ס.וו והשאיר אותה בתמונה".

בתוך כך, החלוץ העלה את מאזנו ל-10 שערים ב-21 משחקים בכל המסגרות, ומתוכם 7 הגיעו בחודשיים האחרונים. כמו כן, לזהבי יש 3 בישולים העונה. "אנחנו מנצחים ומפסידים כקבוצה. אין שום היגיון בלהאשים אחד את השני. אנחנו צריכים להמשיך הלאה", אמר זהבי והוסיף: "אנחנו חייבים לצמצם את כמות הטעויות שלנו בגומלין ולבוא חיוביים. אני משוכנע שאפשר לעשות את זה. בחודשים האחרונים כשהייתה לנו סיטואציה מסובכת, העלנו את הרמה שלנו. גם נגד גרנאדה וגם נגד פאוק חזרנו מפיגור 2:0 ל-2:3. אני בטוח שאם לא נעשה טעויות קלות מדי אז ניתן פייט טוב וננסה להעפיל".

גם האוהדים ברחבי ישראל והולנד לא נשארו אדישים לחדות של הכוכב מול השער נגד אולימפיאקוס, ואחד מהם הציב אותו ברשימה מכובדת במיוחד: "אמבפה בשלישי, הולאנד ברביעי וזהבי בחמישי". הנה מיטב התגובות