הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ואן לוון: "יכולנו לאזן עם המצבים שלנו"

מאמן מכבי ת"א אחרי ההפסד לשחטאר: "לא ויתרו על הגומלין"

תומר לוי
תומר לוי  19.02.21 - 00:00
(אלן שיבר)
(אלן שיבר)

מכבי תל אביב רצתה להמשיך הערב (חמישי) עם עוד הופעה אירופית גדולה, אולם הפעם המשימה הייתה קצת גדולה עליה - שחטאר דונייצק גברה עליה 0:2. למרות ההפסד הביתי ב-32 האחרונות בליגה האירופית, הצהובים ניסו לקחת את הדברים החיוביים בהתמודדות מול הקבוצה העוצמתית של מנור סולומון.

"אני מרגיש שעם המצבים שהיו לנו יכולנו לאזן את התוצאה בשלב מסוים", התאכזב פטריק ואן לוון. "היה לנו קשה למנוע מהם להגיע לרחבה ולכבוש את השער השני".  המאמן גם התייחס למשחק הגומלין באוקראינה, והוא ממש לא חושב שהסיפור נגמר. "זה בלתי אפשרי לוותר על משחק. אנחנו ננסה לשחק בדרך שלנו, ולתת שם הופעה טובה".

"ידענו שהולך להיות משחק קשה וניסינו להיות מאורגנים ולא לספוג מהם", הוסיף ההולנדי. "היו לנו הזדמנויות בחצי הראשון אבל לא היינו מספיק מדויקים בחלק הקדמי". לאחר מכן ואן לוון נשאל גם על ההרגשה שלו במפגש עם האקסית: "הם לא חברים שלי מהעבר. אני עדיין בקשר עם אנשים משחטאר, וזה כיף לפגוש אותם פעם נוספת, גם אם הם יריבים של במגרש".

ואן לוון גם התייחס ללוח הזמנים הלא פשוט, כאשר קבוצתו תפגוש את הפועל באר שבע במסגרת הגביע כבר ביום ראשון. "יש לנו עוד הרבה שחקנים בסגל שמסוגלים לעשות את העבודה ואנחנו מאמינים בהם".