הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ואן לוון: "רוצים להמשיך את המחצית ה-2"

מאמן מכבי ת"א לקראת שחטאר: "נחפש את התוצאה הכי טובה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.02.21 - 17:42
(באדיבות מכבי ת"א)
(באדיבות מכבי ת"א)
תחילת כתבה

כשהיא בפיגור 2:0 מהמשחק בבלומפילד, וכשהסיכויים נגדה, תעלה מכבי תל אביב מחר (חמישי, 19:55) למשחק הגומלין מול שחטאר דונייצק. אלופת ישראל, שגברה בתחילת השבוע על הפועל באר שבע במסגרת הגביע, תקווה להמשיך את המומנטום החיובי - ולנסות לחולל את הבלתי ייאמן בקייב. הערב, קיימה הקבוצה מסיבת עיתונאים טרם המשחק, בה השתתפו המאמן פטריק ואן לוון והמגן אנדרה ג'ראלדש.

ההולנדי התייחס למשחק הקודם, ואמר: "הקבוצה הצליחה לשחק את המשחק שלה במחצית השנייה, ואת זה נרצה להמשיך גם מחר. המטרה שלנו היא לתת את המיטב ולהשיג את התוצאה הכי טובה שאפשר להשיג, כמובן שאנחנו חושבים גם על הדירוג של אופ"א".

בהתייחס למשחק הגביע, אמר ואן לוון: "ראיתי את הקבוצה מגיבה טוב במשחק נגד באר שבע, למרות שעשינו כביכול 8 חילופים. אני לא קורא לזה הרכב משני, מבחינתי כולם טובים מספיק, וזה רק מראה את העוצמה של הסגל שלנו". באשר ליריבה, אמר המאמן: "שחטאר קבוצה טובה הן בהגנה והן בהתקפה, ונצטרך להיות בשיאנו כדי להצליח".

ג'ראלדש, שישב לצידו של ואן לוון, נשאל האם יהיה שחקן מסוים שיתייחסו אליו בצורה מיוחדת והשיב: "אי אפשר לנקוב באחד, יש להם הרבה שחקנים טובים". ואן לוון, בסוף מסיבת העיתונאים, אישר שדן גלזר כשיר ויהיה בסגל למשחק.

מאמן שחטאר לואיס קאסטרו הוסיף: "אני רק רוצה לעלות שלב, יש חמישה חילופים בכל משחק כך שאנחנו יכולים לעשות רוטציה. כולם מסתכלים על ההרכב אבל זה לא משנה אם אתה מחליף או פותח אתה צריך לשחק הכי טוב ולנצח. נצטרך להיות ערניים מהשריקה. עשינו בדיקות דם לשישה שחקנים שלא שיחקו והם כשירים לחלוטין. רק אני אהיה האחראי לגבי קבלת החלטות בקבוצה".