הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סלב בגרנאדה: הכירו את הפורץ בעירום

"איש עסקים" שגילה את הנודיזם. וגם: ציון הדרך אליו הגיע מרכוס רשפורד ב-0:2 של מנצ'סטר יונייטד

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.04.21 - 08:47
(GETTY)
(GETTY)
תחילת כתבה

פריצות אוהדים לכר הדשא במהלך משחק קורות מדי פעם, בטח כשיש קהל באצטדיונים, אבל רבע גמר הליגה האירופית בין גרנאדה למנצ'סטר יונייטד קיבל אורח לא צפוי: גבר מזוקן שפרץ בעירום ונתפס על ידי המשטרה. אז מי הוא אותו אדם? בספרד שפכו אור.

לפורץ המפתיע קוראים אולמו גרסיה ומתברר שהוא דמות די מוכרת בעיר גרנאדה. ב"מארקה" תיארו אותו כ"איש עסקים" וסיפרו שהוא מסתובב בעירום באופן קבוע במתחם הארמונות אלהמברה. ב-"inews" נטען שלפני חמש שנים הוא גילה את ההטבות הפסיכולוגיות בשוטטות בעירום וההשלכות הטובות על העור.

בנוסף דווח על היתקלות משעשעת עם כוחות הבטחון בעיר כאשר החליט לטפס לגומחה באחד מאיזורי התיירות בעיר ופשוט התיישב בו. לוחמי אש הזיזו אותו מהמקום, אבל הוא לא נעצר משום שטכנית לא ביצע שום פשע.

וכעת נחזור להתעסק בכדורגל. מנצ'סטר יונייטד עשתה צעד חשוב לחצי גמר הליגה האירופית עם ה-0:2 שהשיגה בגרנאדה. מרכוס רשפורד הבקיע את שערו ה-20 בכל המסגרות זו העונה השנייה ברציפות והפך למעשה לשחקן הראשון של השדים האדומים לעשות זאת מאז וויין רוני לפני 11 שנים. "הוא היה יוצא מן הכלל וזה כל כך חשוב עבורנו", פרגן אולה גונאר סולשיאר והוסיף: "אנחנו רוצים להשתפר כל הזמן ואין לנו את האפשרות לנקוט בגישה שונה".