הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"השפל הגדול בהיסטוריה": אינטר חוזרת להפסד הדרמטי בבאר שבע

5 שנים בדיוק אחרי המהפך הסנסציוני של האדומים בטרנר מול הנראזורי, באיטליה מציינים את המשחק: "קטסטרופה. הבושה עדיין מהדהדת". צפו בשדר האיטלקי בזמן שער הניצחון של בן שהר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.11.21 - 10:38
תחילת כתבה

בווידאו: השדר האיטלקי לאחר שער הניצחון של בן שהר

קטסטרופה, שפל, רגע שיעדיפו לשכוח. אם עבור אוהדי הפועל ב"ש ה-2:3 הסנסציוני על אינטר היה אחד מהרגעים הגודלים בתולדות המועדון, אצל הנראזורי זוכרים זאת כאחת מהבושות הגדולות שידעה קבוצת הפאר האיטלקית. 5 שנים בדיוק לאותו משחק, מספר גופי תקשורת בארץ המגף שיחזרו את הערב בטרנר, אותו ראשי הקבוצה האיטלקית יעדיפו לשכוח.

למי שממעיט את ההישג, מבט על ההרכב של אינטר באותו משחק אולי יספר עד כמה ההישג של ב"ש היה גדול. סמיר הנדונדוביץ', ז'ואאו מירנדה, אבר באנגה, אנטוניו קנדרבה, אדר ומאור איקרדי, כל השמות הגדולים היו על הדשא מול מאור בוזגלו, לוסיו, טוני וואקמה, וכן, גם מול דודו גורש הוותיק.

"עם כל הכבוד להפועל ב"ש, ויש כבוד, זו בושה שאינטר לא יכולה להכיל", נפתחה אחת הכתבות בנושא, "אינטר לא יכולה להפסיד אחרי יתרון של 0:2 מול קבוצה ישראלית. שחקנים כמו נגאטומו, איקרדי, אדר ואחרים שיחקו, וזה פשוט לא נתפס. זה משחק שסימל יותר מהכל את האכזבה מאותם שחקנים, ואולי זה שסימל את התחתית הנמוכה ביותר אליה  אינטר הגיעה, ומשם צמחה למי שהיא היום".

"לאינטר היו אינספור הזדמנויות להכריע את המשחק ולהביס את ב"ש, אבל היא הייתה נרפית וחלשה. איקרדי ואדר היו פשוט גרועים ונטורלו על ידי ההגנה הישראלית. אינטר הפסידה לקבוצה בלי שום מסורת באירופה, וזה אולי זעק יותר מהכל שמשהו חייב להשתנות".

הרכבים
הפועל ב"ש: דודו גורש; בן ביטון, מיגל ויטור, שיר צדק, לואי טהא (מהרן ראדי 36), מיחאי קורהוט; ג'ון אוגו, אובידיו הובאן (מוחמד גאדיר 81), מאור בוזגלו, טוני ווקאמה; לוסיו (בן שהר 75).

אינטר: סמיר הנדנוביץ' (הורחק - 68); דנילו ד'מברוסיו, ז'והאו מירנדה, ג'ייסון מוריו, יוטו נגאטומו; פליפה מלו (אסאנה גנוקורי 62), אבר באנגה (חואן פבלו קאריסו 69), מרסלו ברוזוביץ', אנטוניו קנדרבה, אדר (איוואן פרישיץ' 60); מאורו איקרדי