הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גם אראוחו: הפצועים של בארסה לנאפולי

הבלם התווסף לפאטי ורבים אחרים. צ'אבי: "זה מפגש ברמה של צ'מפיונס"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.02.22 - 15:15
רשימת חוסרים ארוכה והוא בראשה. אראוחו (Getty)
רשימת חוסרים ארוכה והוא בראשה. אראוחו (Getty)

העונה המורכבת של ברצלונה ממשיכה. הערב (חמישי) הקבוצה תפגוש למשחק הראשון מתוך שניים את נאפולי החזקה באחד הקרבות המעניינים של שלב הנוקאאוט הראשון בליגה האירופית, כאשר במקביל הקבוצה ממשיכה להאבק על מקום בליגת האלופות בספרד.

בתוך כך, ברצלונה פרסמה את הסגל שלה למשחק נגד הנאפוליטנים, כשאחד השמות הבולטים שלא הופיעו ברשימה הוא רונלד אראוחו. הבלם הפצוע של הקטאלונים לא התאמן עם הקבוצה אתמול והוא מצטרף לרשימת הפצועים והחסרים של צ'אבי, שכוללת גם את ממפיס דפאיי, אנסו פאטי, קלמן לנגלה, סמואל אומטיטי וסרג'י רוברטו. דני אלבס, כזכור, לא נכלל בסגל הקבוצה למפעל בגלל המגבלה של אופ"א. לקראת המשחק, צ'אבי התייחס ליריבה הקשה.

"זה משחק שבאותה מידה יכול היה להתקיים בליגת האלופות", אמר המאמן המנוסה, שהתייחס ליריבה, "היה לנו הרבה חוסר מזל בהגרלה. הם קבוצה מעולה. באשר לציון הדרך שלו, אמר המאמן: "100 ימים? לפעמים זה מרגיש כאילו אני מאה שנים בתפקיד בגלל שעברנו הרבה דברים לא צפויים. התמודדנו איתם, אני רוצה שברצלונה תהיה איפה שהיא צריכה להיות. צריך ללחוץ קדימה, גם אם זאת לא התקופה היפה בהיסטוריה. זה מרגיש כמו מאה שנים עם כל הפציעות והאילוצים השונים. השתפרנו, אנחנו תחרותיים".

"לא אגיד שאנחנו פייבוריטים, נאפולי קבוצה טובה שמשחקת היטב בליגה האיטלקית", המשיך קשר העבר, "היא אחת היריבות הקשות בטורניר, הם יותר מנוסים מאיתנו בליגה האירופית. ננסה להתחרות. פייר אמריק אובמיאנג מוכן לשחק, הוא התאים את עצמו. דני אלבס? ההחלטה לא לשבץ אותו לא הוגנת כלפיו. הוא ברמה גבוהה אבל הייתי חייב לקבל החלטה". נאפולי במקום השלישי בליגה האיטלקית, מרחק שתי נקודות ממילאן המוליכה.