הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ליאור רפאלוב ודין דוד יפתחו בהרכב מכבי חיפה נגד ויאריאל

הרוטציות נמשכות: השניים, שהיו שותפים לשער הניצחון נגד ב"ש, יקבלו את ההזדמנות ב-11 של דגו לקראת משחק החוץ בליגה האירופית. "שואו" ושון גולדברג לא יתאמנו ואינם כשירים

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.12.23 - 08:18

מכבי חיפה תערוך הבוקר את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מחר (רביעי, 22:00) נגד ויאריאל, במשחק השלמה מהמחזור השלישי של שלב הבתים בליגה האירופית. לאחר מכן היא תקיים מסיבת עיתונאים שתועבר בשידור ישיר בערוץ הספורט. כל זאת לפני הטיסה לספרד.

אתמול ערכה הקבוצה אימון קל, בו לא נטלו חלק מנואל "שואו" קאפומנה וכן שון גולדברג והשניים לא צפויים להיות כשירים למשחק נגד ויאריאל. רשימת החיסורים של מסאי דגו כוללת גם את צ'ארון שרי, שהמריא להולנד בשל סיבות אישיות, דולב חזיזה ואריק שוראנוב הפצועים וכן דיא סבע.

בכל הקשור להרכב, דגו צפוי להמשיך ברוטציות, כאשר כבר בראשון מצפה לו מפגש עם בית"ר ירושלים. ליאור רפאלוב ודין דוד שרשומים על שער הניצחון נגד הפועל ב"ש יפתחו ב-11. גם רמי גרשון, מאור קנדיל וסוף פודגראנו שלא שותפו במשחק נגד ב"ש עדיין עשויים לקבל את ההזדמנות בהרכב, ובכל מקרה צפויים לקבל דקות במהלך המשחק.

למכבי חיפה יש סיכוי מוחשי לסיים את שלב הבתים במקום השלישי, על מנת להמשיך את העונה האירופית. כאשר היא רחוקה שלוש נקודות מפנאתינייקוס ושתיהן יפגשו למשחק ראש בראש במשחק הנעילה של הבית. לאלופה הישראלית יש משחק פחות, אותו היא תשלים מחר בערב בספרד.