עיר הפועלים: "מקווים שנצליח כמו בקטמון"

עמותת האוהדים שפרשו מהפועל חיפה קיימה מסע"ת ראשונה: "אנחנו, התשובה לאובדן השייכות"

תומר לוי
תומר לוי  24.04.14 - 17:06
יוצאים לדרך
יוצאים לדרך
תחילת כתבה

אחרי שכבר הודיעו על כוונתם להקים קבוצה חדשה, עמותת אוהדי הפועל חיפה ע"ש רובי שפירא קיימה היום (חמישי) מסיבת עיתונאים חגיגית תחת הסלוגן "עיר הפועלים". ראשי העמותה סיפרו על המהלכים הקרובים שלהם ותוכניותיהם לעתיד.

ו"ר העמותה הזמני יהיה פאר שמילוביץ', כאשר חברי עמותה נוספים הם שוער העבר ענאן פרו, אבי קאופמן שהיה מנכ"ל המועדון במשך שנים ודרור מרשליקוביץ', תומר הורביץ, ואהרון מילראד.

במהלך האירוע אמר מרשליקוביץ': "במהלך השנים האחרונות יש ירידה בכמות הקהל ואנחנו רוצים לתת מענה לכל אלה שיושבים בבית. אנחנו מקווים שזה יבשיל כמו שקרה עם הפועל קטמון ונוכל להתאחד בסופו של דבר". פאר שמילוביץ' הוסיף: "היום אנחנו משיקים את עיר הפועלים, בדיוק ביום שבו הפועל חיפה חוגגת 90 שנה. ההתנהלות של ההנהלה הנוכחית גרמה לנו להפוך למועדון קטן וגרמה להרבה אוהדים לעזוב. מחלקת הנוער הצטמצמה. מתוך אובדן השייכות החלטנו להקים את עמותת עיר הפועלים".

שמילוביץ' גם סיפר: "משפחת שפירא נתנה לנו את ברכת הדרך. אנחנו אמורים להתחיל כבר בעונה הקרובה בליגה ג'. אין בפעילות שלנו כדי לפגוע בהפועל חיפה אלה נלך לאיחוד כאשר יבשילו לכך התנאים. כרגע, אנחנו מכוונים להגיע לתקציב של חצי מליון שקל כדי לפתוח קבוצה ולהגיע ל-500 חברים".

אבי קאופמן ניסה להרגיע את המחלוקת מול קבוצת האם והוסיף: "המחאה נגמרה. הקבוצה תשחק ביום שישי ולא נפגע במשחקי הפועל חיפה. דרך העשייה שלנו גם הפועל חיפה תהנה".

כרגע מטרת העמותה היא שיגיעו כ-2000 צופים למשחקי הבית. בנוסף, נבדקת אפשרות לאיחוד עם ביתר חיפה מליגה ב' כדי לקצר תהליכים.