שער לברוכיאן בבכורה, רק 1:1 ביתי לקטמון

שחקן הנבחרת לשעבר פתח את פרק ליגה א' עם שער מול מגדל העמק

זיו אמויאל  28.10.14 - 22:06
התחלה טובה. ברוכיאן
התחלה טובה. ברוכיאן
תחילת כתבה

הפועל קטמון לא הגיעה מוכנה לליגה א' צפון, עכשיו זו כבר עובדה, ובמשחק ההשלמה מהמחזור השישי היא נפרדה הערב (שלישי) מהפועל מגדל העמק ב-1:1. השתיים נפגשו כבר השנה במסגרת גביע המדינה, אז הצפוניים הדיחו מהמפעל את היורדת לליגה השלישית. כ-1,300 אדומים הגיעו לטדי, עודדו לאורך כל 90 הדקות וחזו במספר 8 באדום-שחור, אבירם ברוכיאן, בבכורה. 

המחצית הראשונה היתה שייכת כל כולה לקטמון שהגיעה למספר מצבים קורצים מול שערו של מג'די חאליילה, בין הבולטים שבהם אחד על אחד של מיכאל קירטבה מול השוער, החלוץ החמיץ ברשלנות.

המחצית השנייה נפתחה בלחץ של האורחים בלבן, כאשר בדקה ה-50 הם היו אלה שעלו ראשונים על לוח התוצאות. רון חייט עבר באומנות שחקן יריב, דהר באגף הימני והעביר כדור רוחב נפלא לאופק מלול שבנגיעה אחת שלח כדור בחצי גובה לפינה הרחוקה של סיידוף שזינק אבל לא הצליח להגיע, 0:1 מדהים למגדל לעמק.

המשך המשחק היה שקול ובקצב טוב, כשחניכיו של איתן טייב הפגינו כישורים נאים בבזבוזי זמן. את העונש הם קיבלו בדקה ה-84; קטמון יצאה למתפרצת ומכדור תועה שחזר מהגנת מגדל העמק, ניצב לו אבירם ברוכיאן מ-12 מטרים אלכסונית וכמעט זווית אפס, ראה שחאליילה יצא משערו ולא שומר על הפינה, ובעט פנימה מצוין, 1:1. הקשר רץ לקהל ושלח נשיקות לקבוצת אוהדים שישבה במעלה היציע.

בסיום, הקבוצה של אסף נמני ממשיכה לסבול מחוסר התאקלמות משווע במחוז הצפוני של הליגה השלישית, כאשר עד היום אספה 7 נקודות מ-18 אפשריות ולא ניצחה בשלושת המשחקים האחרונים (שני הפסדים ותיקו). מגדל העמק איבדה הזדמנות להיצמד לצמרת, אך יוצאת מרוצה מהנקודה שאספה במגרש קשה.