אכן, ארץ נהדרת: החדש של הפועל 'רובי שפירא'

זו לא טעות: הקומיקאי והאוהד השרוף של הפועל חיפה, טל פרידמן, חתם בליגה ג' ועבר את הבדיקות

תומר לוי
תומר לוי  28.01.15 - 09:06
לוקח את זה ברצינות. או בעצם לא. פרידמן מוצג
לוקח את זה ברצינות. או בעצם לא. פרידמן מוצג
תחילת כתבה

רק בישראל, או יותר נכון - ארץ נהדרת. החיים בליגה ג' התנהלו להם בשקט יחסי עד הבוקר (רביעי), כשהפועל "רובי שפירא" חיפה ביצעה את ההחתמה הכי גדולה של חלון ההעברות. טל פרידמן, קומיקאי ואוהד שרוף של הפועל חיפה, הוא הרכש החדש של קבוצת האוהדים הטריה.

פרידמן בן ה-51, יליד קרית אתא, חי ונושם כדורגל כשהוא לא מצחיק מדינה שלמה בטלויזיה. דבר היותו אוהד מושבע של הפועל חיפה ידוע מזה שנים, אבל מי האמין שהוא יהפוך לשחקן מן המניין - אם לא של קבוצת המקור, אז של השלוחה שלה (וגם יריבה לא קטנה שלה על דעת הקהל) בליגה ג'. פרידמן הגיע היום לבדיקות רפואיות, משל היה גארת' בייל בדרכו לחתום על חוזה עתק בריאל מדריד. הבדיקות עברו בצורה מוצלחת והחוזה נחתם.

פרידמן לא מגיע לעוד קבוצה בליגה ג'. הפועל "רובי שפירא" מוליכה את האיזור שלה ונבנתה כדי להעפיל לליגה ב'. את הקבוצה, שנרשמה לפעילות רק השנה, מלווים לכל משחק כ-500 אוהדים. לא ברור עדיין באיזה כושר נמצא טל פרידמן ובאיזה תפקיד במגרש יפגין את ביצועיו, אבל ניסיון העבר מלמד: פרידמן מלא בכישרון ומרגיש נוח בכל תפקיד.

"מלבד כשרונו הבימתי, אנחנו בטוחים שיוכל לתרום - גם אם לא באופן מלא - בפן המקצועי ובטוח שבפן החברתי", נמסר בהודעה הרשמית של הפועל "רובי שפירא" לאחר ההחתמה של פרידמן. נותר רק להמתין לשער הבכורה שלו, כי את החגיגה שאחרי הכיבוש כנראה שאסור יהיה להפסיד.

אגב, גם אייל טרטצקי - מי ששימש שנים רבות כקפטן הפועל חיפה ובתחילת העונה הנוכחית כעוזרו של ראובן עטר - חתם בהפועל רובי שפירא עד סוף העונה.