משה סיני שוקל לשחק בצפרירים מליגה ג'

כוכב העבר, בן 57, יחל להתאמן בחולון: "בודק את מצבי הגופני"

רז זהבי
רז זהבי  01.08.18 - 10:53
הקאמבק הכי גדול בכדורגל הישראלי?
הקאמבק הכי גדול בכדורגל הישראלי?

תגיות: משה סיני

תחילת כתבה

משה סיני החל להתאמן במדי צפרירים חולון. לא, לא מדובר בטעות או בידיעה ישנה משנות ה-80, אלא במציאות של ממש. שחקן העבר האגדי, שכיכב בהפועל תל אביב, בני יהודה ונבחרת ישראל, הצטרף לאימונים של הקבוצה מליגה ג' מחוז תל אביב ועשוי להפוך לחלק מהסגל שלה בעונת המשחקים הקרובה.

סיני בן ה-57, שפרש ממשחק פעיל אי שם בשנת 1993, רעב לשחק והחליט שהוא רוצה לחזור לכר הדשא. הוא יתחיל להתאמן יחד עם שחקני צפרירים חולון מהליגה הנמוכה כדי לבחון את מצבו הגופני ואם כושרו יאפשר לו זאת, הוא ישחק עם הקבוצה בעונה החדשה ונראה אותו מלהטט עם הכדור לראשונה אחרי לא פחות מ-25 שנים.

שחקן העבר, שנחשב לאחד מגדולי הכדורגלנים בישראל אי פעם, אישר את הפרטים ואמר לערוץ הספורט: "החלטתי לנסות לשחק. אני בודק את מצבי הגופני ואם זה יתאפשר, אשחק בכיף. זה יותר בעניין חברי".

סיני החל לשחק כדורגל במחלקת הנוער של הפועל תל אביב ובבוגרים הופיע לראשונה במדי מכבי יפו. כעבור שנתיים הוא חזר למדים האדומים והשלים שבע שנים בהפועל, לפני שחתם בבוורן. בבלגיה, סיני לא הצליח להשתלב בצורה טובה והוא חזר להפועל תל אביב לשנתיים נוספות, אבל ירד עימה לראשונה לליגה השניה ואז עבר לבני יהודה, איתה גם זכה באליפות היחידה בתולדותיה. בנוסף, סיני זכה עם הפועל ת"א בגביע המדינה, רשם 47 הופעות בינלאומית במדי נבחרת ישראל ושימש גם כקפטן.

אחרי שפרש, סיני גם הספיק לרשום קריירה לא קצרה כמאמן. תחילה בהפועל תל אביב ואחר כך גם במכבי פתח תקווה, הפועל כפר סבא, מכבי הרצליה וכן בנבחרת הצעירה. חוץ מזה, הוא שימש כעוזר המאמן של דרור קשטן בנבחרת הבוגרת.