הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חשד: שחקני אדומים אשדוד היטו משחק ליגה

פרסום ראשון: הנהלת הקבוצה החלה בדיקות פוליגרף לאחר ה-6:0 לכפר קאסם

רז זהבי וגיל לוין  08.04.19 - 18:45
תחושות לא נעימות באשדוד (דף הפייסבוק של אדומים אשדוד)
תחושות לא נעימות באשדוד (דף הפייסבוק של אדומים אשדוד)

פרסום ראשון. פרשיית הימורים נוספת בכדורגל הישראלי? בימים האחרונים חרושת שמועות מציפה את אשדוד, לאחר שהפועל אדומים הובסה 6:0 מול מ.ס כפר קאסם. המשחק בליגה א' שנערך ביום שישי האחרון, גרם ללא מעט הרמות גבה ועלה חשד כי שניים משחקני אשדוד הטו את המשחק כנגד קבוצתם.

המשחק עצמו הוגדר על ידי אנשי המועדון כ"רחוק מכדורגל" ובעל הקבוצה, רוני חג'ג', לא נשאר אדיש להאשמות הקשות ושלח את יו"ר המועדון, מירב עייש, לבשר לשחקנים על ההחלטה להעמיד את הקבוצה כולה לבדיקות פוליגרף. הבדיקות החלו היום (שני) ויימשכו כיומיים, כאשר כל שחקני הקבוצה צפויים להיבדק. 

השחקנים מצדם אמנם נפגעו מהבעת אי האמון, אך גם שמחו בעובדה שהקבוצה כולה נשלחת להיבדק: "במ.ס אשדוד שלחו רק את השחקן החשוד לבדיקות, דבר שהביא פחות או יותר לחשיפתו ולהכתמת הקריירה שלו", הסביר אחד השחקנים, "אנחנו שמחים שלא מפנים אצבע מאשימה כלפי שחקן אחד וננקה את שמנו כקבוצה".

עמוס וזאנה, מאמן הקבוצה, שיתף את ערוץ הספורט בתחושות: "בתור איש מקצוע ומאמן אני נוטה להאמין שהשחקנים שלי נקיים מכל חשד. קורה שמפסידים בתוצאה כזאת גבוהה, זה קרה בעבר, בליגות הנמוכות והגבוהות כאחד. זה כואב, אבל יש לנו קבוצה טובה עם שחקנים טובים, אנחנו לא סתם בפלייאוף העליון. לא הגענו לאן שהגענו במכירת משחקים ואני מקווה שזה יחלוף בדיוק כמו שהגיע". במועדון עצמו בחרו שלא לפרסם תגובה רשמית בנושא, עד אשר יתבהרו החשדות.