קאמבק? מרמורק במבחנים אחרי 1:2 על כאוכב

צפו: אקסברד כבש, הרחובותים יפגשו את המקום ה-14 בלאומית

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.06.20 - 22:57
תחילת כתבה

אחרי עונה מפרכת ולא פשוטה, הפועל מרמורק רחוקה (תיאורטית) שני משחקים מחזרה לליגה הלאומית: הקבוצה של ניסן יחזקאל, ששיחקה בליגה א' דרום גברה הערב (שלישי) במשחק גמר המחוזות 1:2 על הפועל כאוכב מהמחוז הצפוני, ותתמודד מול הקבוצה שתסיים במקום ה-14 בליגה הלאומית (הפועל עפולה או בני לוד, שנמצאת בבידוד ומשחקיה נדחו), על הכרטיס לליגה השנייה בעונה הבאה.

כאוכב היתה זו שהיכתה ראשונה: בדקה ה-16 היה זה ג'אבי גורי שבעט שטוח משישה עשר מטרים וקבע 0:1 לצפוניים. אלא שדקה למחצית, הקבוצה של יחזקאל התאוששה - נגיעת יד של שחקן כאוכב ברחבה, השופט שרק לפנדל ודייגו ניקולייבסקי קבע שוויון 1:1. ככל שהמשחק התקרב לסיום, שחקני כאוכב נפלו בכושרם מהמרמורקים, ובדקה ה-66 ניצל עידו אקסברד טעות בהגנה של כאוכב כדי לכבוש, לקבוע 1:2 לאדומים ולהבטיח את מקומם במשחקי המבחן.

כאמור, מרמורק תמתין כעת להכרעת הפלייאוף התחתון - בשאלה מי תסיים 14, הפועל עפולה או בני לוד ומי תרד אוטומטית. זו שתסיים במקום שלפני הקו האדום, תפגוש את מרמורק למה שלפחות כעת אמורים להיות שני משחקי בית וחוץ, בהם תוכרע זהות הקבוצה שתשחק בליגה הלאומית. מרמורק, שירדה בתום העונה שעברה לליגה א' דרום, פתחה את העונה עם לא מעט ציפיות אבל החליפה לא פחות משלושה מאמנים, ואכזבה לא פעם. בדרך נס, ואחרי כל המכשולים האפשריים, היא יכולה למצוא את עצמה שוב - בליגה השנייה בישראל.