הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זאת לא טעות תמימה, הייתה פה רמאות"

מנהל כאוכב לאולפן הלילה: "נדרוש פוליגרף לשני הקוונים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.05.21 - 08:13

משחק העלייה של בני ריינה מליגה א' צפון ללאומית הסתיים בתקרית מכוערת, לאחר שקטטה אלימה פרצה בין הקבוצה ליריבתה הפועל כאוכב, בשל טענות לשיפוט מוטה, ונעצרה רק בידי כוחות המשטרה. בראיון ל"אולפן הלילה" בערוץ הספורט סיפר מנהל כאוכב, עיאד עודה, על האירועים.

"זה מרגיש רע לא בגלל התוצאה, שהפסדנו בכדורגל, אלא שהייתה פאדיחה אחת גדולה", הצהיר עודה. "זה לא היה איש אחד, אלא כמה אנשים שהיו מעורבים לפי דעתנו בעבירות קשות מאוד. אנחנו מרגישים מקופחים ומרגישים שנעשתה פה רמאות גדולה. זאת האשמה קשה ואני מתכוון להעלות את זה".

עודה ציין את האשמים מבחינתו: "הגשנו תלונה במשטרה נגד הקוונים ליאל חיון ולואי ווהאבי שהיו מעורבים במקרים. לא יכול להיות ששתי טעויות שיפוט ימנעו מכאוכב לנצח במשחק. זו לא טעות שיפוט של אדם תמים או טעות אנוש, אלא במתכוון. אם היינו משחקים עוד 70 דקות אין סיכוי שאנחנו מנצחים היום. ווהאבי לקח מאיתנו עוד שער לפני כמה ימים, אנחנו מרגישים שחיתות ויש פה משהו לא תקין".

"בשנה השנייה שלי עלינו ליגה לליגה א' והיה לנו מקרה עם שופט עבר וההתאחדות ואיגוד השופטים פנו אלינו כדי שנוריד את הטון", נזכר עודה והוסיף: "בשנה שעברה הייתה לנו שערורייה נגד איכסל. אי אפשר תמיד לוותר, בכל פעם שאנחנו מגיעים לבאר מישהו בא ודופק אותנו. אולי אנחנו לא מספיק גדולים או מעניינים לליגה הלאומית. אנשים מנסים למנוע מאיתנו עלייה שנה שנייה ברצף".

מנהל הקבוצה סיכם: "אני פונה לאוהדים שתמכו בנו וכל הכבוד להם, הם תמיד איתנו ואני מוריד בפניהם את הכובע. נמשיך להתנהל איך שאנחנו מתנהלים, להיאבק ולשמור על המועדון בכל דרך אפשרית. ביום ראשון נבקש בדיקת פוליגרף לשני הקוונים, ונגיש תביעה ייצוגית נגדם".

תגובת איגוד השופטים תבוא כשתתקבל