הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שישה אדומים והפסד טכני השאירו את עירוני טבריה בליגה א'

משחק מבחנים מביש, אלים וחסר תקדים על המקום בליגה השלישית. השופט אביעד שילוח פוצץ את האירוע לפני הדקה ה-90 בעקבות שישה מורחקים אצל בני שפרעם, והיא נותרה בליגה ב'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.06.21 - 18:33
צפו בתקציר בנגן הווידאו למעלה>>>

האווירה הטעונה בקרב על המקום בליגה א' חצתה היום (שישי) את הגבולות הספורטיביים, במשחק שהתקיים בין עירוני טבריה לבני שפרעם במגרש בעילוט. לאחר קטטה המונית שגרמה להפסק המשחק למשך דקות ארוכות וכן לשישה מורחקים בסך הכל, טבריה שמרה על מקומה עם 0:1 קטן וניצחון טכני.

הבלאגן הגדול החל בדקה ה-26, בתקרית שאותה החל עידן וייצמן, והפכה לקטטה המונית בין שחקני שתי הקבוצות, שבסופה הורחקו שני שחקני שפרעם, תאמר דאיב ואחמד דיאב, והשופט אביעד שילוח עצר את המשחק. לאחר מספר דקות, המשחק חודש שוב.

יש לציין שבמהלך המשחק אנשי שפרעם זעמו על ההחלטות השיפוט והביעו את אכזבתם כאשר ספגו שער נהדר מרחוק מרגלי רוני דוידוב בדקה ה-83, אך הביצוע הזה יידחק כמובן לשוליים.

האווירה היצרית נמשכה עד לסיום ההתמודדות ולאחר הכרטיס האדום האחרון בדקות הסיום שופט המשחק, אביעד שילוח קבע ניצחון טכני. לאחר מכן השופט הובהל אל חדר ההלבשה תוך ליווי צמוד של צוות האבטחה.

אלדד שביט חגג את ההישארות של טבריה: "טבריה מועדון יקר, מגיע קרדיט ולשחקנים הראל סלע. לי אין שום קשר לעניינים המקצועיים. סך הכל נרתמתי למועדון התחלתי את הקריירה בו והיה חשוב לי לעזור כמה שאני יכול. וזהו, שנה הבאה ליגה א' שיתקנו מה שצריך. מה שקרה? אין לי מה להגיד".

צפו במחנה יהודה מנצחת את מכבי שדרות >>>