הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בושה להתאחדות ששלחה ילד שריסק אותנו"

בשפרעם לא נרגעו מפיצוץ המשחק עם טבריה. צפו באירוע החריג

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.06.21 - 12:33

בווידאו: תקציר המשחק שפוצץ בין שפרעם לטבריה

באיחוד בני שפרעם התקשו לעכל את ההפסד ואת האירועים לאחר המשחק אמש (שישי) מול עירוני טבריה. יו"ר שפרעם זעם: "יש כאלה שלא רוצים אותנו שם, אבל אני מבטיח ששפרעם תהיה בליגה א'".

גם בחלומות הכי שחורים לא ציפו אנשי איחוד בני שפרעם שהמשחק שלהם מול עירוני טבריה יסתיים בצורה בה הוא הסתיים. שפרעם הפסידה הפסד טכני, כאשר חמישה משחקניה הורחקו בכרטיס אדום והשופט - אביעד שילוח - למעשה סיים את המשחק לפני הדקה התשעים.

האירועים סביב המשחק גרמו לסערה בקרב אנשי שפרעם, ובראשם ראמי אבו חרב, שתקף: "חבל שההתאחדות שלחה שופט שריסק את הקבוצה שלנו, בושה שטבריה קיבלו שופט שהוא ילד חסר ניסיון. אני גאה בכל ילד, אישה או גבר שהגיעו לעודד אותנו משפרעם. כולם ראו איזה קהל נפלא יש לנו. יש כאלה שלא רוצים אותנו שם, אבל מבטיח ששפרעם תהיה בליגה א'".

בצד שני, הפנים של אנשי טבריה בסיום המשחק אמרו הכל. מצד אחד הקבוצה שרדה בליגה א' בדקה האחרונה, אבל מצד שני כל אחד מהאנשים במועדון מבין שזאת הייתה אחת העונות הגרועות של הקבוצה וכי רק מהפכה גדולה תביא לכך שטבריה תחזור לימיה הגדולים בצמרת הליגה. באשר לאירועים בסיום, אלדד שביט, מאמן הקבוצה, הבהיר: "פשוט אין לי מה להגיד".

לידיעה המלאה באתר "דאבל-פס" - לחצו כאן