הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחרי הירידה: ברקוביץ' עוזב את הפועל פ"ת

היורדת הודיעה על סיום דרכו. הקוסם: "שמחתי לקחת חלק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.06.21 - 18:20

אחרי שירדה לליגה א' בסיום דרמטי לעונה, ולאחר שהצדדים קיימו שיחה וקיבלו החלטה הדדית, הפועל פתח תקווה הודיעה על סיום ההתקשרות עם מחזיק זכויות הניהול בעונה, אייל ברקוביץ'.

"הפועל פתח תקוה מבקשת להודות למנהל המקצועי בעונה הקודמת, אייל ברקוביץ, על שירותו למועדון - הן בפן המקצועי והן בעזרה הכלכלית בעונה שעברה", נמסר בהודעה הרשמית. "היום נערכה שיחה בין הצדדים והוחלט בצורה הדדית כי ברקוביץ לא ימשיך בתפקיד בעונה הבאה".

אייל ברקוביץ' עצמו מסר: "הפועל פתח תקוה זה מועדון גדול וחשוב לכדורגל הישראלי, על אף שאני עוזב כיום, אני שמח שהייתי חלק ממנו לתקופה קצרה, ומאחל הצלחה בעונה הבאה".

כזכור, ה'קוסם' הצטרף למלאבסים רק לפני חצי שנה כשמונה למונה למנהל מקצועי וקיבל סמכויות המקצועיות על הקבוצה הבוגרת, מבחירת הסגל ועד הצוות המקצועי. עבור ברקוביץ', זה יהיה התפקיד הרביעי מחוץ למגרש: הפעם הראשונה היתה כשמונה למנהל המקצועי של מכבי נתניה בתחילת עונת 2006/07 תחת דניאל יאמר, אז עזב את הקבוצה לפני שהעונה החלה; בעונת 2014/15 הוא מונה כמנהל המקצועי של הפועל תל אביב (כשהבעלים היה חיים רמון), ועזב במהלך העונה; במאי 2015 הוא הפך לבעלים של הפועל ראשון לציון מהליגה הלאומית, אך גם הרומן הזה הסתיים כעבור שלוש שנים.