הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ניר לוין מונה ליועץ המקצועי בנוער בטבריה

רכש מעניין לקבוצה מליגה א'. גם ערן שדו הצטרף למועדון. "המטרה לעלות ליגה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.07.21 - 11:27
(אודי ציטיאט)
(אודי ציטיאט)

עירוני דורות טבריה, שסימנה לעצמה מטרה להעפיל בעונה הקרובה מליגה א' לליגה הלאומית, ממשיכה להתחזק. בעלי המועדון, מיקי ביתן ואריה קלמנזון, החתימו את ניר לוין כיועץ מקצועי של מחלקת הנוער ואת ערן שדו, מאמן הכושר של נבחרת ישראל, למאמן הכושר של הקבוצה הבוגרת בהכנה בקיץ. לוין ישתף פעולה עם ניני עשור, אחד מכוכבי העבר של טבריה ושיחק בשנות ה-90 גם במכבי ת"א.

"אנחנו הולכים לבנות מחדש את כל מחלקות הנוער והילדים בטבריה והאזור ולשם כך הבאנו את ניר לוין אחד מאנשי המקצוע הטובים שיש בנושא הזה", אמר אריה קלמנזון. מיקי ביתן הוסיף: "המטרה שלנו ברורה, עליית ליגה".

טבריה, שהצליחה לשרוד ברגע האחרון בליגה השלישית בישראל, תעמיד תקציב של 3 מיליון ש"ח. שמעון הדרי יהיה המנהל המקצועי של הבוגרים, אמרי כהן המאמן ועד עכשיו הוחתמו שחקנים עם רזומה בליגת העל: נדב מוניס, אסף רז, רן רול, משה בן לולו, ראול גרשומוב והיד עוד נטויה. לצוות המקצועי צורף אלון סגל, אנליסט במשרה מלאה ודודו בן הרוש מאמן השוערים.

מאז הגיעו אנשי העסקים קלמנזון וביתן הם הצליחו בתוך ימים לסגור את החובות שהיו לקבוצה ולפתוח דף נקי בדרך אולי לחזור לימים היפים של טבריה משנות ה-80.