הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עבד טיטי: "באים להרוס לי את מפעל חיי"

טענות קשות של האיש החזק בטירה נגד אנשי טבריה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.21 - 10:24
(דאבל פס)
(דאבל פס)

תגיות: עבד טיטי

תחילת כתבה

ביום שישי האחרון, פגשה מ.ס. טירה למשחק חוץ קשה נגד עירוני טבריה שנערך בבית שאן, ולמרות חיסרון מספרי של שני שחקנים, הצליחה הקבוצה מהמשולש לקחת נקודה יקרה, אבל העניין ממש לא היה רק על הדשא.

האיש החזק בטירה, עבד טיטי, טען כי מיד לאחר המשחק פנו שמעון הדרי ומספר אנשים מטבריה לשחקני הקבוצה במטרה להחתימם, כשאותם שחקנים כמובן תחת חוזה. על פי הדיווח, הפנייה נעשתה לשחקנים ניר עזריה, עידו גונן ועדן בן מנשה, והוצעו להם תנאים משופרים בהרבה מהחוזה הנוכחי.

בקיץ האחרון כבר החתים שמעון הדרי שלושה שחקני טירה, אשר כעת משחקים בטבריה. טיטי טוען כי שמעון הדרי מבקש לחבל בהצלחתו ואף אמר לחיים לוי מאמן טירה מיד לאחר המשחק האחרון: זה לא נגדך אישית, אני רוצה להרוס את עבד טיטי ואת הקבוצה".

עבד טיטי מסר: "אני מאוד מכבד את מיקי ביתן הבעלים של טבריה ומאוד מעריך את העבודה שעושים שם ואת הקבוצה הזאת. אנחנו ביחסים מצוינים, גם עם האוהדים וגם עם ההנהלה. הבעיה היא ההתנהלות של שמעון הדרי שעושה להם תדמית לא טובה".

שמעון הדרי מסר: "אין לי כוונה להתייחס למילים בהם משתמש עבד טיטי. אני מבין את כאב ליבו, שש שנים לשפוך כסף ולא לעלות זה כישלון טוטאלי שאחרים כבר היו מניחים את המפתחות. בטירה מבינים שמדובר בגונב דעת סידרתי. בחצי תקציב מטירה של לפני שנתיים העלתי ליגה את אום אל פאחם. שלוש עליות ליגה שלי מדברות בעד עצמן. אני אמשיך להתעסק בעשייה שלי והוא ימשיך ברכילות זולה. ליתר האמירות, זה לא שווה תגובה. מטרתו של עבד להסיח את דעתנו מעליית ליגה. לא נשתף פעולה עם זה ונמשיך לעבר המטרה".