הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גודס: "המפגש עם ישראל היה קשה עבורי"

עוזר מאמן נבחרת בריטניה הודה שלראות את הנבחרת הלאומית מפסידה בערב החג מילא אותו עצב: "הלכתי לשחקנים והתנצלתי בפניהם"

רועי גלדסטון, שליח ערוץ הספורט לסלובניה  04.09.13 - 21:11

בזמן שנבחרת ישראל ירדה מהמשחק מול בריטניה עם הראש למטה, עוזר המאמן של נבחרת בריטניה, גיא גודס, הלך וניסה להרים את השחקנים, עבר והתנצל בפניהם על כך שנבחרתו ניצחה והם יאלצו לחגוג את ערב החג אחרי הפסד ראשון ביורובאסקט.

כל התוצאות, התקצירים, התגובות והטבלאות כאן, בעמוד היורובאסקט שלנו

"עשינו כמה מהלכים הגנתיים קודם כל, בסוף הגענו לאן שרצינו", סיפר גודס על סיום המשחק בו חזרה בריטניה מפיגור עד לשיוויון וניצחון, "החזרה בסוף נתנה כוח מנטאלי לשחקנים. עמדנו בכל המטרות שהצבנו לעצמנו, עצרנו את עמרי כספי באחד על אחד שלו. לא נתנו לישראל להגיע לתוצאה גבוהה במחצית".

"הייתי אחראי על הסקאוטניג של המשחק הזה, דיברנו על להביא את ישראל למצב שבו לא נוח לה", אמר עוזר המאמן,  "בכל משחקי ההכנה הגענו בקושי ל-60 נקודות ומגיע לחבר'ה הרבה קרדיט. עדיין חשוב שנמשיך להאמין, להיות ביחד וידענו שיש לנו כאן הזדמנות, נבחרת ישראל לא הגיעה בשיאה. זה ניצחון ראשון וזה יכול להרים את המורל של כולם. עשינו ניצחון חשוב ונתקדם הלאה.

"המשחק הראשון חשוב למורל, אבל עדיין בטורניר הכוח המנטאלי מאוד משמעותי", הוסיף גודס, "הכל יכול להתהפך, נבחרות יכולות להפתיע, וחייבים להיות חזקים. צריך לדעת לקום, לאסוף את כולם ולנצח את המשחק הבא. החבר'ה היו מאוד מאוחדים, דיברו ורצו להוכיח שהם יכולים לנצח".

על המפגש על נבחרת ישראל: "זה מצב שקשה, אני בפעם הראשונה עומד מול נבחרת ישראל. באתי אחרי המשחק והתנצלתי בפני השחקנים, כי זו שמחה מהולה בעצב. אני עם העם שלי ועם האנשים שלי, אנסה להרים אותם. אעשה הכל כדי לעזור להם".