סן אנטוניו מעוניינת ברכז סיינה בו מקאלב

גרג פופוביץ' מחפש גיבוי לטוני פארקר, אבל האיטלקים לא מרוצים מההצעה. הגארד הוזכר כמועמד למכבי ת"א

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.12 - 18:28
בו מקאלב, על הכוונת של סן אנטוניו (gettyimages)
בו מקאלב, על הכוונת של סן אנטוניו (gettyimages)
תחילת כתבההוא הוזכר כמועמד לחזק את הקו האחורי של מכבי תל אביב, אבל מסתמן שיש קבוצה קצת יותר טובה שמתעניינת בשירותיו. על פי דיווחים באיטליה, בו מקאלב נמצא על הכוונת של סן אנטוניו ספרס.

מקאלב בן ה-27, הרכז הנהדר של סיינה האיטלקית, על הכוונת של גרג פופוביץ' כגיבוי אפשרי לטוני פארקר, הרכז הצרפתי המצוין של הספרס. האמריקני מחזיק בסעיף יציאה ל-NBA רק בסיום העונה הקרובה וההצעה שהגישו הטקסנים כרגע לא מספקת את האיטלקים.

מלבד הספרס, גם קאזאן ופנרבחצ'ה-אולקר מגששות לגבי החתמתו של מקאלב, שסעיף השחרור שלו מסיינה עשוי לעבור את רף מיליון היורו. עבור מכבי ת"א, אם וכאשר תחליט לעשות צעד בכיוון, מדובר בסכום משמעותי ביותר והשחקן ייאלץ להשתתף בעלויות שחרורו כמעט בכל מקרה כדי לעזוב את הליגה האיטלקית.

בו מקאלב, שהחל את דרכו בניו אורלינס בליגת המכללות ומחזיק גם בדרכון מקדוני, עבר עד כה שלוש תחנות בקריירה האירופאית שלו. הוא התחיל במרסין הטורקית, שיחק עונה בפרטיזן בלגרד ובשנתיים החולפות כיכב במדי סיינה. בעונה החולפת העמיד ממוצעים של 16.9 נקודות, 2.6 אסיסטים ו-1.3 חטיפות למשחק ביורוליג ו-14.2 נק', 3.4 אס' ו-1.3 חט' בליגה האיטלקית.