לא נעים: ווייד רק במקום ה-18 בדירוג של ESPN

אחרי שקובי צנח למקום 25, ה"פלאש" ירד גם כן. להיכן הגיע דרון וויליאמס?

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.10.13 - 00:37
ווייד. לא מגיע לו להיות גבוה יותר? (gettyimages)
ווייד. לא מגיע לו להיות גבוה יותר? (gettyimages)
תחילת כתבה

רשת ESPN האמריקנית ממשיכה עם הפרויקט הנהדר של דירוג כל 500 שחקני ה-NBA הפעילים כיום. אחרי שקובי בראיינט כבר ספג מכה לאגו כשמצא את עצמו רק  במקום ה-25, הערב (חמישי) פורסמו השחקנים שנכנסו לטופ 20. וגם כאן, יש אחד שיכול להרגיש לא כל כל טוב עם דירוג המומחים.

מדובר כמובן בדוויין ווייד. "פלאש", ללא ספר אחד הגורמים העיקריים לכך שמיאמי זכתה באליפות שניה ברצף, מצא את עצמו רק במקום ה-18, זאת לאחר שבעונה שעברה הוא היה מדורג במקום ה-8. נכון, היכולת שלו נמצאת בירידה יחסית, אך עושה רושם כי יהיה לו הרבה מה להוכיח ב-2014.

אלא שלא רק כוכב ההיט יכול להיות מאוכזב מכך שהוא מצא את עצמו בעשיריה השניה: מי שפותח אותה הוא לא אחר מאשר דרון וויליאמס, ששדורג רק במקום ה-20. גם במקרה של רכז ברוקלין, מדובר בירידה של עשרה שלבים.

במקום אחד לפניו, 19, נמצא כוכבה של אטלנטה הוקס, אל הודפורד. עבור הסנטר בן ה-27 מדובר בקפיצה של 11 שלבים. ווייד תפס כאמור את המקום ה-18 ולמקום ה-17 השתחל למרקוס אולדריג' מפורטלנד, שזינק שלושה שלבים.

לפיכך, נותרו 16 שמות וכעת נותר לראות מה יהיה סדר הדירוג שלהם: לברון ג'יימס (מיאמי), טוני פארקר, טים דאנקן (סן אנטוניו), כריס פול, בלייק גריפין (קליפרס), ג'יימס הארדן, דווייט הווארד (יוסטון), קווין דוראנט, ראסל ווסטברוק (אוקלהומה), פול ג'ורג' (אינדיאנה), כרמלו אנתוני (ניו יורק), מארק גאסול (ממפיס), דרק רוז (שיקגו), סטפן קארי (גולד סטייט), קיירי אירווינג (קליבלנד) וקווין לאב (מינסוטה).