הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בראיינט צייץ בטוויטר: "שבור, אבל לא מובס"

כוכב הלייקרס ייעדר כ-6 שבועות בשל שבר בברך. לברון: "תרגיש טוב חבר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.12.13 - 08:39
בראיינט, זקוק לשיקום נוסף (GETTYIMAGES)
בראיינט, זקוק לשיקום נוסף (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

קובי בראיינט זכה לקבל כשרון יוצא דופן, אבל בתקופה האחרונה המזל פשוט לא עומד לצידו. כשבועיים בלבד אחרי שחזר מפציעה שהשביתה אותו לשמונה חודשים, התברר כי כוכבה של לוס אנג'לס לייקרס ייאלץ להיעדר כעת שישה שבועות נוספים, הפעם בעקבות שבר במפרק הברך.

"אני שבור, אבל לא מובס", צייץ מספר 24 בחשבון הטוויטר שלו למען המעריצים. לכלי התקשורת אמר: "כל מה שאני יכול לעשות עכשיו זה לעבוד קשה. אני אעשה הכל כדי לחזור לרמה הגבוהה ביותר שלי".

לאור העובדה כי מדובר באחד הכוכבים הגדולים בליגה הטובה בעולם, תגובות נוספות לא איחרו להגיע. "אתה שונא לראות דבר כזה קורה למישהו כמו קובי. הוא עבד כל כך קשה כדי לחזור", אמר מאמן הלייקרס מייק ד'אנטוני. "אני בטוח שהוא יחזור בעוד שישה שבועות, ובינתיים אנחנו נתמודד".

חברו הטוב של בראיינט, פאו גאסול, הוסיף: "קשה לי מאוד לקבל את זה, להבין שזה קרה לו אחרי שהוא עבד כל כך קשה כדי לחזור. אבל מה אתה יכול לעשות? הוא קשוח מספיק. הוא יעבור גם את זה ויחזור מוכן לשחק".

גם ממקומות אחרים בליגה הגיעו קולות תמיכה ב"בלאק ממבה". "תרגיש טוב חבר", צייץ לברון ג'יימס, חברו של קובי לנבחרת ארה"ב. "אני מרגיש רע עבור קובי", כתב ג'מאל קרופורד מלוס אנג'לס קליפרס. "מודה לכל האחים שלי ב-NBA על האהבה והתמיכה", הגיב בראיינט.