הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סימונס ומיצ'ל בחמישיית העונה של הרוקיז

השניים נבחרו פה אחד. גם טייטום, קוזמה ומרקונן שם

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.05.18 - 22:01

תגיות: NBA

בן סימונס ודונובן מיצ'ל, שני המועמדים המובילים לתואר רוקי העונה, זכו במקסימום של 100 קולות לחמישיית העונה של הרוקיז. אל שחקני פילדלפיה ויוטה הצטרפו גם ג'ייסון טייטום (בוסטון), שקיבל 99 קולות, קייל קוזמה (לייקרס), שקיבל 93 קולות ולאורי מרקונן (שיקאגו), שקיבל 76 קולות.

סימונס ומיצ'ל, יחד עם טייטום, הם שלושת המועמדים גם לתואר רוקי העונה, שיוכרז בטקס פרסי ה- NBA שייערך ב-25 ביוני. בחמישייה השנייה נמצאים דניס סמית' ג'וניור (דאלאס), לונזו בול (לייקרס), ג'ון קולינס (אטלנטה), בוגדן בוגדנוביץ' (סקרמנטו) וג'וש ג'קסון (פיניקס).

המאבק בין סימונס למיצ'ל על תואר רוקי העונה הפך לאחרונה לייצרי והוביל לכמה עקיצות משני הצדדים. הטענה העיקרית של מיצ'ל היא שרוקי הוא שחקן בשנה הראשונה ב-NBA ואילו עבור סימונס, שנעדר ממה שהייתה אמורה להיות העונה הראשונה שלו בליגה בשל פציעה, מדובר בעונה שנייה.

בכל מקרה, מדובר באחד ממחזורי הרוקיז הטובים ביותר בשנים האחרונות. סימונס ומיצ'ל הפכו לשחקנים מובילים בקבוצות שלהם והגיעו גם לפלייאוף, טייטום עדיין נאבק עם לברון ג'יימס וקליבלנד על מקום בגמר ה-NBA וגם לקייל קזמה וללאורי מרקונן הייתה השפעה על הקבוצה שלהם.