הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

השניות האחרונות: צפו בפרידה המרגשת של ווייד

לברון הפריע לראיון של כוכב ההיט: "מסע לא ייאמן עבורו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.04.19 - 06:55
תחילת כתבה

זהו זה, הקריירה של דוויין ווייד הסתיימה רשמית. אחד השחקנים הגדולים שלבשו את מדי ההיט נפרד הלילה (בין רביעי לחמישי) עם טריפל דאבל נאה בהפסד בברוקלין, זכה לכבוד אחרון בהחלט וגם חברי ה"בננה בואט" (לברון ג'יימס, כרמלו אנתוני וכריס פול) הגיעו על מנת לפרגן לכוכב.

השניות האחרונות של ווייד כשחקן היו אמוציונליות במיוחד. כוכב ההיט כידרר באמצע המגרש תוך שהוא זוכה לתשואות מהקהל בברוקלין ומיד עם הבאזר ירד מהפרקט כשהוא דומע. בראיון שלו לאחר המשחק לברון ג'יימס הרשה לעצמו להשתעשע עם "וידאו בומב", כשעמד מאחוריו עם פרצוף מטופש.

במהלך המשחק, לברון סיפק ראיון קצר והעלה זכרונות: "התחלנו את המסע הזה ביחד, ברור שפול הגיע ל-NBA כמה שנים אחרינו, אבל הייתה לנו אחווה שמשמעותה הרבה יותר מכדורסל. הוא שיחק אתמול את המשחק האחרון שלו בעונה הסדירה, אני סיימתי כבר את העונה ומלו היה בניו יורק, אז החלטנו לבוא לפה. נהיה פה כדי לדבר על הזכרונות הטובים ביותר שלנו".

"זה היה מסע לא ייאמן עבורו ואני מאוד שמח שהגעתי לכאן בשביל לקחת חלק קטן ואחרון במסע שלו לפני שהרכבת עוצרת", אמר לברון. אגב, אישתו של ווייד טענה שלא היה לו מושג שקינג ג'יימס, מלו ופול יגיעו לברוקלין.

צפו בלברון משתעשע>>>