שומר על ערכו: אבדיה שוב בין 3 הגדולים

ב"בליצ'ר ריפורט" ניתחו: "השחקן המדובר של דראפט 2020"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.08.19 - 09:19
תחילת כתבה

בעוד דני אבדיה מתחבר למקורות שלו במונטנגרו ומכבי ת"א (עדיין) מחפשת רכז ראשון, בארה"ב ממשיכים להתלהב מהיכולת שהציג הגארד הישראלי באליפות אירופה לעתודה.

המנייה של אבדיה שומרת על ערכה ואחרי ש-therookiewire של usatoday דירג אותו במקום השלישי מבין הכישרונות שאמורים להיות חלק מדראפט 2020, גם ב"בליצ'ר ריפורט" הוא חלק מהשלישייה הראשונה.

"אבדיה מתחיל את העונה אחרי הופעת ה-MVP שלו באליפות אירופה לנבחרות עתודה", כותבים ב"בליצ'ר ריפורט", "הוא הפך לשחקן המדובר של דראפט 2020 בקיץ הנוכחי אחרי שסחב את ישראל למדליית זהב עם ממוצעים של 18.4 נקודות, 8.3 ריבאונדים, 5.3 אסיסטים, 2.4 חסימות ו-2.1 חטיפות".

"ההתקפות יכולות לעבור דרך הגארד הגבוה,שעולה בבטחון לזריקה מהמקום ויכול לנהל את המשחק", המשיכו, "התחילו להופיע גם סימנים של שיפור בהגנה, בעוד הוא השתמש בצורה טובה בכלים שלו כדי לגרום למהלכים לקרות בחודש שעבר בתל אביב".

עם זאת, בניתוח גם הוסיפו כמה ספקות לגבי אבדיה, שלפניו מדורגים רק קול אנתוני ואנתוני אדוארדס. "אחוזי הקלעים הלא יציבים נובעים מבחירת זריקות בעייתית והוא התקשה לסיים ליד הטבעת כשיש חוסם טוב מתחת לסל", נכתב, "חלק רואים בו פוטנציאל לכוכב, אחרים רואים בו שחקן משלים שיכול לעשות מספר דברים".