"החתיכה החסרה": בשיקגו מפנטזים על אבדיה

אוהדי הבולס סימנו את הפרוספקט של מכבי ת"א. הסיבות בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.01.20 - 20:01
תחילת כתבה

דני אבדיה כמובן מודע לכך שהוא צפוי להיבחר במהלך הסיבוב הראשון של דראפט 2020, אבל אין לו שמץ של מושג באיזו קבוצת NBA ינחת, וזה גם לא תלוי בו. במקביל, עד אשר תיערך הגרלת הלוטרי שבה יתברר סדר הבחירות, הקבוצות עצמן יכולות ללמוד על הפרוספקטים השונים, אבל לא הרבה מעבר לכך. ויש גם את האוהדים - והם יכולים לפנטז כמה שרק בא להם.

אחת הקבוצות שצפויות לבחור בלוטרי (14 הבחירות הראשונות, הטווח שבו אבדיה צפוי להיבחר), היא שיקגו בולס, שכרגע מחזיקה במאזן השביעי הכי גרוע בליגה. לפחות על פי אחד מאתרי האוהדים בעיר, במדינת אילינוי ישמחו לשמוע את שמו של דני אבדיה יוצא מפיו של הקומישינר אדם סילבר, כשיגיע הרגע של הבולס לבחור.

בכתבה שפורסמה הערב (שלישי) באותו אתר, הוגדר דני אבדיה כאחד שיש לו "את כל הכלים כדי להפוך לחתיכה החסרה בסגל של שיקגו", לא פחות ולא יותר. במאמר, איך לא, גם הוזכר שמו של לוקה דונצ'יץ'. "לאבדיה אין מבנה גוף גדול כמו של לוקה דונצ'יץ', אבל הוא בעל מספר כישורים דומים. הוא יכול להריץ את ההתקפה מעמדת הפורוורד, מה שיאפשר לזאק לווין ליצור מהלכים".

גם שיתוף הפעולה האפשרי עם לורי מרקאנן הפיני מעורר התרגשות מסוימת בקרב חלק מהאוהדים. "שניהם יכולים להגיע עד הטבעת ושניהם גם יכולים לקלוע מבחוץ", נכתב.

שיקגו בולס מדורגת כיום במקום ה-10 במזרח, עם מאזן של 13 ניצחונות מול 24 הפסדים, והיא רחוקה ארבעה משחקים מהמקום האחרון המוליך לפלייאוף. השחקנים הבולטים בסגל הם זאק לווין, לורי מרקאנן, וונדל קרטר ג'וניור וקובי ווייט.