"מת כשעשה מה שהכי אהב". צפו בסיפור המרגש

כתבת ESPN נחנקה מדמעות כשדיברה על המפגש שלה עם בראיינט

מערכת אתר ערוץ הספורט  28.01.20 - 12:45
תחילת כתבה

בימים האחרונים פורסמו לא מעט סיפורים, חלקם אישיים, על קובי בראיינט בעקבות מותו בתאונת נטוס. אחד המרגשים שבהם הוא של כתבת ESPN, אל דאנקן, שדיברה על מפגש של חצי שעה עם הכוכב במהלך טקס של ענקית השידור ודיברה על החיבה הרבה שלו לבנות, ובמיוחד לג'יג'י, שגם כן נספתה בתאונה.

"אתם ככל הנראה שומעים הרבה סיפורים אישיים על קובי בראיינט אז הנה שלי", סיפרה דאנקן, "פגשתי את קובי פעם אחת, מאחורי הקלעים באירוע של ESPN בניו יורק. ראיתי אותו וחשבתי 'הנה קובי, אני חייבת להשיג תמונה בשביל האינסטגרם'. זו התמונה. לקח לי כמה דקות להשיג אותה כי כשהתקרבתי אליו הוא מיד הגיב על הבטן ההריונית שלי. 'איך את? כמה את קרובה? מה המין?'. 'בת' אמרתי. אז הוא נתן לי כיף. 'בנות זה הכי טוב'".

"ביקשתי ממנה עצה על גידול בנות, לאור העובדה שהיו לו שלוש באותו זמן והוא אמר 'רק תהיי אסירת תודה שהמתנה הזו ניתנה לך כי אין כמו בנות'. הבת הצעירה שלו, ביאנקה, הייתה בת שנה וחצי באותו זמן אז שאלתי אם הוא רוצה עוד ילדים והוא אמר שאשתו ונסה ממש רצתה לנסות שוב כדי להביא בן, אבל צחקה שהיא 'מודאגת' שזו תהיה עוד בת ואני אמרתי 'ארבע בנות, אתה מתלוצץ, מה תחשוב? איך תרגיש?'. ובלי היסוס הוא אמר 'הייתי עושה את חמש בנות אם הייתי יכול. אני אבא של בנות'".

"כשזה נוגע לספורט, הוא אמר שבתו הבכורה היא שחקנית כדורעף טובה ושהצעירה ביותר היא פעוטה, אז אי אפשר לקבוע, אבל האמצעית, היא מפלצת, היא חיה. 'היא טובה יותר ממה שאני הייתי בגילה. יש לה את זה'. זו הייתה כמובן ג'יג'י. כשאני מסתכלת לאחור על הטרגדיה הזו והחצי שעה שהייתי עם קובי בראיינט לפני שנתיים אני מניחה שהדבר היחיד  שגורם לי לנחמה זה לדעת שהוא עשה מה שהוא הכי אוהב. להיות אבא. להיות אבא של בנות".