פרנק ווגל: השפעתו של בראיינט תורגש לנצח

מאמן הלייקרס היה לראשון מהמועדון שמתייחס לאסון בפומבי

מערכת אתר ערוץ הספורט  29.01.20 - 23:13
תחילת כתבה

לראשונה מאז האסון הנורא שפקד את עולם הספורט בכלל ובפרט את לוס אנג'לס לייקרס, ערכה הערב (רביעי) מוליכת המערב אימון פתוח לתקשורת, במהלכו התייצב המאמן פרנק ווגל מול המיקרופונים והיה לראשון מהמועדון שמדבר על לכתו בטרם עת של קובי בראיינט.

"אני רוצה קודם כל, בשם משפחת לוס אנג'לס לייקרס, להביע תנחומים בפני ונסה בראיינט וכל משפחת בראיינט", פתח ווגל, "כולנו עצובים עד עמקי נשמתנו לאור הטרגדיה הבלתי נתפסת הזו. אני מבקש להביע תנחומים גם בפני המשפחות האחרות שאיבדו את יקיריהן באסון. המחשבות והתפילות שלנו עם כולם".

בהמשך, כשנשאל מה היה אומר לקובי בראיינט לו רק היה יכול, ווגל הבהיר לאנשי התקשורת: "אני עדיין לא מוכן לענות על דברים מהסוג הזה". על הדרך שבה ראה את קובי מהצד לאורך השנים כמאמן אמר: "הוא היה האיש המפחיד ביותר בליגה במשך שנים. ההשפעה שלו על הליגה תורגש לנצח".

"האירוע הזה נגע בי באופן אישי, במשפחה שלי, כאב לבנות. זה מאוד אמוציונלי. בתוך הקבוצה זה קירב בינינו, את כל משפחת הלייקרס. אני נמצא כאן מסביב לאנשים שהיו קרובים לקובי לאורך כל התקופה שלו במועדון וזו תקופה מאוד עצובה עבור כולם".

"אליפות למען קובי? אנחנו רק רוצים לייצג אותו בכבוד, לעשות אותו גאה, זה הדבר הכי חשוב עבורנו", סיכם המאמן. "הפכנו למשפחה בזמן מאוד קצר, והאירוע המצער הזה רק קירב בינינו יותר".