סגל רחב ואפילו מאוד: תחילת הדרך של ארה"ב

44 זומנו לקראת טוקיו, הרשימה תצומצם ביוני. השמות בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.02.20 - 18:46
תחילת כתבה

אחרי המפולת באליפות העולם, נבחרת ארה"ב בכדורסל עושה צעדים ראשונים בתהליך השיקום. הערב (שני), גרג פופוביץ' פירסם באופן רשמי את הסגל הרחב לקראת המשחקים האולימפיים שייערכו בטוקיו, כאשר לא פחות מ-44 שחקנים נכללים בין אלה שאמורים להביא את מדליית הזהב לארה"ב.

הסגל של ארה"ב יכלול, בין היתר, תשעה מדליסטים מהמשחקים האולימפיים ב-2016 (לברון ג'יימס, קווין דוראנט, ג'ימי באטלר, דריימונד גרין, קיירי אירווינג, קליי תומפסון, קייל לאורי, פול ג'ורג' והאריסון בארנס), כאשר היחידים שנעדרים הם כרמלו אנתוני, דמרקוס קאזינס ודיאנדרה ג'ורדן. בנוסף, בסגל הרחב נכללים גם שבעה מדליסטים מ-2012 (לברון ג'יימס, ראסל ווסטברוק, ג'יימס הארדן, קווין לאב, כריס פול, אנתוני דיוויס וקווין דוראנט).

חברי הנבחרת שכשלה באליפות העולם וסיימה רק במקום השביעי, יקבלו הזדמנות נוספת להוכיח את עצמם - אך מדובר רק בסגל הראשוני, וייתכן שינופו בהמשך. שמות בולטים נוספים שנכללו ברשימה הם סטף קרי הפצוע, שיקווה להחלים עד ההחלטה על הסגל המצומצם, וכמובן קוואי לנארד. בהודעה הרשמית, כתבו האמריקאים ש"יש להם מה להוכיח", כאשר הסגל הסופי - שיכלול רק 12 שחקנים - יפורסם בסביבות יוני.