קורץ לבחירה ראשונה: מינסוטה סימנה את אבדיה

"MVP בישראל, הצעד הבא: NBA". כך כתבו הטימברוולבס, שערכו כתבת פרופיל מלאה על הכישרון הישראלי, שהוגדר על ידי המועדון, שיבחר ראשון, כפרוספקט חם לדראפט 2020

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.10.20 - 09:27
תחילת כתבה

אחרי שבאתר הרשמי של דטרויט פיסטונס ערכו סיקור מלא לדני אבדיה, לקראת הדראפט המתקרב, כעת מי שהתפנתה להציג את השחקן, היא לא אחרת מאשר זו שמחזיקה בבחירה הראשונה בדראפט הקרוב - מינסוטה טימברוולבס.

קבוצתו של ראיין סונדרס פרסמה את כלל התחזיות שערכו בגופי התקשורת הבכירים בארצות הברית על היהלום הישראלי, בהם ESPN, "הרינגר", האתר הרשמי של ה-NBA ועוד. הוולבס הוסיפו את הכיתוב: "דני אבדיה, ה-MVP של ליגת העל בישראל. היעד הבא: NBA".

"גדול מספיק כדי לשחק בעמדת הפאוור פורוורד, אבל מטפל בכדור ויצירתי כמו פוינט גארד", נכתב עליו ב-ESPN. ב"רינגר" הוסיפו: "הוא שומר מצוין ויודע להציב את עצמו בעמדה הנכונה".

הניתוחים שמקבל השחקן וכנראה ימשיך לקבל עד הדראפט, הם רבים, אך מה שבאמת מעניין מבחינת הישראלי, זה עצם הבחירה של מינסוטה לפרסם סיקור נרחב עליו באתר הרשמי. לפי כל התחזיות, סיכוי טוב שאבדיה ימצא את עצמו בעשיריה הראשונה, אך כעת זה מקבל משנה תוקף, כשמדובר בזו שתבחר ראשונה.