"זה בולשיט": גרין יצא להגנתו של דראמונד

כוכב הווריירס שבר שתיקה במונולוג זועם: "הליגה חייבת להתחיל להגן על השחקנים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.02.21 - 10:05
תחילת כתבה

שעות בודדות לפני ההתמודדות בין גולדן סטייט לקליבלנד, הקאבס הודיעו כי כוכב המועדון אנדרה דראמונד לא ישותף במשחקי הקבוצה עד שימצאו לו בית חדש אליו יעבור בטרייד. לאחר המשחק, שהסתיים בניצחון חד צדדי של הווריירס, דריימונד גרין עשה את מה שהוא יודע לעשות כל כך טוב על המגרש ומחוצה לו -  לשבור שתיקה.

"הליגה חייבת להתחיל להגן עלינו השחקנים", אמר גרין. "לפני המשחק ראיתי את דראמונד עומד בצד כשהוא לבוש על אזרחי בגלל שקליבלנד הולכת להעביר אותו בטרייד, וזה בולשיט. כשג'יימס הארדן ביקש לעבור בטרייד וכשקיירי ארווינג אמר שיש לו בעיות מנטליות - הרגו אותם".  

"כשאנתוני דייויס ביקש טרייד בפומבי - קנסו אותו", המשיך הכוכב. "אבל לקבוצה מותר להודיע בפומבי ששחקן יועבר ולא ישחק יותר? ואז אותו שחקן חייב להישאר מקצוען, אחרת הוא סרטן בחדר ההלבשה והקריירה שלו בסכנה? כבר ראינו מקרים כמו של דמרכוס קאזינס שהוא גילה באמצע ראיון שהוא מועבר בטרייד, ואנחנו מאפשרים לזה להמשיך לקרות".

גרין סיכם: "לנו השחקנים מגיע לקבל את אותו יחס כמו שהקבוצות מקבלות, ואת אותן זכויות. הליגה חייבת להגן על השחקנים ממבוכות כאלה". דראמונד מציג עונה נפלאה עד כה כשהוא מעמיד 17.5 נקודות למשחק לצד 13.5 ריבאונדים, ולקליבלנד נותר קצת יותר מחודש (עד ה-25 במארס) כדי לשלוח אותו בטרייד, לפני שיהפוך לשחקן חופשי בקיץ. אם לא יצליחו להעבירו, בהחלט יהיה מעניין לראות אם ישוב לשחק אחרי מועד ההעברות האחרון.