"עצובים והרוסים": הטרגדיה שהיכתה ב-NBA

מלברון ועד גרין: בארה"ב ספדו לטרנס קלארק, שחקן המכללות שנהרג בתאונת דרכים קשה. כל הפרטים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.04.21 - 11:08

תגיות: NBA

תחילת כתבה

טרגדיה בכדורסל המכללות האמריקני: טרנס קלארק, שחקן אוניברסיטת קנטאקי בעונה האחרונה ומי שכבר הגיע את מועמדותו לדראפט ה-NBA הקרוב, נהרג בתאונת דרכים בלוס אנג'לס שעות ספורות לאחר שחתם בסוכנות הייצוג המפורסמת, "קלאץ' ספורטס", בה מיוצג בין היתר לברון ג'יימס.

על פי הדיווחים בתקשורת האמריקאית, התאונה הקטלנית של קלארק התרחשה ב-02:10 בלילה ב"שדרות ווינטקה". שחקן המכללות, כך על פי הדיווח, נסע במהירות מופרזת ועבר ברמזור אדום - מה שהוביל לפגיעה במכונית שפנתה שמאלה, ולאחר מכן בתמרור תנועה ובקיר. לטענת המשטרה, קלארק, שהיה האדם היחיד ברכב, לא חגר חגורת בטיחות במהלך הנסיעה.

קלארק, שרק חתם על הסכם הייצוג הראשון שלו לקראת הדראפט, פתח בחמישייה ב-6 משחקים בעונה האחרונה, שאת רובה החמיץ בשל פציעה ברגל, וקלע 9.6 נקודות למשחק. במוק דראפט של רשת ESPN הוא דורג במקום ה-72. "אנו עצובים והרוסים ממותו הטראגי של טרנס קלארק", אמר ריץ' פול, סוכנו, לרשת ESPN. "טרנס היה צעיר מדהים וחרוץ. הוא התרגש לקראת כל מה שהיה לפניו והיה מוכן להגשים את חלומותיו. התפילות שלנו הן לטרנס ולמשפחתו, שמבקשים פרטיות בתקופה קשה זו".

המשטרה הוסיפה ואמרה שקלארק נלקח לבית החולים לאחר התאונה, אך שם נקבע מותו. הוא הותיר אחריו שני הורים, עוסמין ואדריאן, ושלושה אחים, טטאינה, גאווין ומדיסון. ג'ון קליפארי, מאמנו של קלארק במכללות, ספד לו: "אני ממש כאוב הלילה. אדם צעיר שכולם אוהבים איבד את חייו מוקדם מדי, אחד שכל חלומותיו ותקוותיו לפניו. הוא היה ילד יפהפה, אחד שכובש כל חדר עם החיוך והשמחה שלו. זו בשורה קשה, כולנו בהלם עכשיו".