הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דוראנט: "מה זה יעזור לכעוס על קיירי?"

הפורוורד של ברוקלין גיבה את הרכז: "לא נשנה את דעתו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.10.21 - 19:50

סוגיית קיירי אירווינג ממשיכה להיות שיחת היום ב-NBA, כשאנחנו נמצאים פחות משבוע לפני פתיחת העונה. נראה כי אין סוף אנשים מכל הקשת הספורטיבית בארה''ב כבר הביעו את מורת רוחם בנוגע לקיירי שמסרב ליטול את החיסון, ונדמה שיש מי שמנסה לשנות את הנרטיב לסוגייה המסובכת, והאדם הזה הוא לא אחר מאשר חברו לקבוצה של קיירי, קווין דוראנט.

"אני רוצה את קיירי איתנו, והלוואי וכל מה שמתרחש עכשיו לא היה קורה. זאת לא סיטואציה אידיאלית לפתוח איתה את העונה, אבל חלק מהדברים לא נמצאים בשליטתנו, מה יעזור לנו לכעוס?". הפורוורד של ברוקלין המשיך: "אנחנו לא ננסה לשנות את דעתו, וניתן לו לפתור את הסיטואציה בעצמו, הוא יעשה מה שהוא יראה לנכון, ואנחנו נעשה מה שאנחנו צריכים לעשות כקבוצה".

אירווינג שבחר שלא להתחסן, לא יכול לשחק במשחקי הבית של הקבוצה, לפי פרוטוקול הקורונה של מדינת ניו יורק, שמגדיר כי כל שחקן חייב להיות מחוסן לפחות פעם אחת כדי לקבל היתר לשחק באולם הברקלייס סנטר שבברוקלין. כרגע, הרכז של הנטס לא רשום בסגל הקבוצה של הנטס בכלל, מכיוון שבמועדון לא רוצים לכלול את את השחקן בן ה-29 באופן חלקי בעונה הסדירה בליגה. ארבעה ימים לפתיחת העונה, אחת המועמדות הבכירות לאליפות עדיין מתקשה להבין איך תיראה העונה שלה.