מייקל ג`ורדן היה ללא ספק אחד הספורטאים התחרותיים ביותר בהיסטוריה ומי שלא הספיק לראות זאת בלייב קיבל הצצה ב`ריקוד האחרון`. מי שנחשב בעיני רבים לגדול הכדורסלנים בכל הזמנים אמנם פרש ממזמן, אך מסתבר שהוא ממשיך להתחרות, בסוג אחר לגמרי של תחרות.
השבוע מתקיים בצפון קרוליינה ה-Big Rock Tournament, טורניר דייג שבו כ-300 סירות דייג מתחרות זו בזו על פרסים בסך למעלה מ-7.5 מיליון דולר. מטרת הטורניר היא כמובן לדוג את הדגים הגדולים ביותר מבין כלל המתחרים.
ג`ורדן הגיע לתחרות עם סירתו, `בייליס` באורך 25 מטרים, ששווה כ-15 מיליון דולר. באמריקה מספרים שג`ורדן מתחרה כבר לא מעט זמן ולאחרונה אף זכה בתחרות שהתקיימה באיי הבהאמה לאחר שהצליח לדוג מספר דגים גדולים במיוחד.