ספרופולוס: "נלחם עד לסיום. קשה לנצח הכל"

מאמן מכבי ת"א אחרי ההפסד. בלאק: "לא השגנו עצירות בהגנה"

רועי כהן
רועי כהן  14.03.19 - 22:53
תחילת כתבה

מכבי תל אביב עוד תצטער על זה. הצהובים הפסידו הערב (חמישי) 77:71 לאפס אנדולו בהיכל והסיכויים להעפיל לשלב הפלייאוף קטנו משמעותית. טייריק בלאק היה הבולט בשורות הצהובים (18 נק') אבל ברגע שיצא ב-4 עבירות בתחילת הרבע האחרון, הטורקים ניצלו זאת ורצו עד לניצחון המרשים.

המאמן המפסיד, יאניס ספרופולוס, סיכם: "בשני הצדדים במגרש לא היינו מספיק אפקטיביים. לאפס יש איכויות רבות. הם התגברו על כל השינויים שלנו בהגנה. גם בהתקפה בסופו של דבר לא היינו מספיק טובים ויעילים. זה נובע מכך שהקבוצה היריבה קראה את המשחק שלנו והיתה טובה".

עוד אמר המאמן היווני: "עשינו 3-4 שינויים בהגנה, ניסינו לעשות דברים שונים, אבל לצערנו שום דבר לא אבד. לצערי הייתי צריך להוציא את בלאק בגלל בעיית עבירות, וזה היה חיסרון מבחינתנו. ברבע האחרון היה עלינו לחץ, החטאנו זריקות פתוחות וליי אפים קלים והם ניצלו זאת".

על הסיכויים להעפיל לפלייאוף, אמר ספרופולוס: "אנחנו נלחם עד לסיום ובכל משחק. אני יודע שהתוצאה הזאת לא היתה רצויה, אבל אמרתי כבר בהתחלה, כשאנחנו עם הגב לקיר, ברור שקשה לנצח את כל המשחקים עד לסיום".

המצטיין של מכבי ת"א, טאריק בלאק, סיכם: "הכדורים לא נכנסו ולא השגנו עצירות בהגנה. כשהתוצאה הייתה כמו שהייתה, היינו צריכים עצירות ולא עשינו את זה. היה מתסכל לספוג את העבירה הרביעית. אנחנו רוצים שתהיה מאבק שאנשים יהנו לראות". בלאק נשאל אם מכבי ת"א תוכל להשיג ארבעה ניצחונות ולעלות ואמר: "אנחנו מוכנים לאתגר"

הדפס