יורוליג 2019/2020
קבוצה מש’ נצ’ הפסד הפרש
1 פנרבחצ'ה 0 0 0 0
2 צסק"א מוסקבה 0 0 0 0
3 ריאל מדריד 0 0 0 0
4 אנדולו אפס 0 0 0 0
5 ברצלונה 0 0 0 0
6 פנאתינייקוס 0 0 0 0
7 באסקוניה 0 0 0 0
8 ז'לגיריס קובנה 0 0 0 0
9 אולימפיאקוס 0 0 0 0
10 מכבי ת"א 0 0 0 0
11 באיירן מינכן 0 0 0 0
12 מילאנו 0 0 0 0
13 חימקי מוסקבה 0 0 0 0
14 ולנסיה 0 0 0 0
15 הכוכב האדום 0 0 0 0
16 וילרבאן 0 0 0 0
17 אלבה ברלין 0 0 0 0
18 זניט 0 0 0 0

מכבי תפתח את היורוליג מול חימקי מוסקבה בחוץ

פורסם לוח המשחקים לעונת 2019/20. הצהובים יחלו עם שני מפגשים מחוץ להיכל (ריאל במדריד) לפני שיארחו את הכוכב האדום. המפגש מול האלופה צסק"א יתקיים במחזור ה-13

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.07.19 - 13:50
תחילת כתבה

קיץ סוער במיוחד, כזה שטרם ראינו ביורוליג, נתן את האות לעונה שרבים מחכים לה. היום (שישי) התקיימה הגרלת המשחקים של היורוליג, שהעונה גדלה ל-18 קבוצות, כשהפנים שלנו כמובן הן אל עבר ההגרלה של מכבי ת"א, נציגת ישראל במפעל.

העונה הסדירה בהשתתפות 18 קבוצות תחל ב-3 באוקטובר עד ה-10 באפריל, כאשר כל קבוצה תשחק 34 מחזורים. לאחר כן, 8 הקבוצות הטובות ביותר יעפילו לשלב הפלייאוף שיתקיים בין 21 לאפריל עד ה-6 במאי (במידת הצורך) בשיטת הטובה מחמישה משחקים. הפיינל פור יערך השנה בקלן (גרמניה) בין ה-22 ל-24 במאי.

במחזור הראשון (3.10) הצהובים יצאו למשחק חוץ במוסקבה מול חימקי ושבוע לאחר מכן יתארחו אצל ריאל מדריד החזקה (10.10). משחק הבית הראשון יתקיים מול הכוכב האדום (17.10). המפגש המסקרן מול אלופת אירופה צסק"א יתקיים במחזור ה-13 במהלך חודש דצמבר. הצהובים יסיימו את השלב הראשון בהתמודדות מול זלג'יריס בחוץ. את הסיבוב השני מכבי ת"א תסיים במפגש עם פנאתינייקוס בהיכל ולאחר מכן מול וילרבאן בחוץ.

משחקי הסיבוב הראשון
3.10 מחזור 1: חימקי בחוץ
10.10 מחזור 2: ריאל מדריד בחוץ
17.10 מחזור 3: כוכב אדום בבית
24.10 מחזור 4: ולנסיה בבית
29.10 מחזור 5: פנרבחצ'ה בבית
31.10 מחזור 6: אולימפיאקוס בחוץ
7.11 מחזור 7: אלבה ברלין בבית
14.11 מחזור 8: בסקוניה בחוץ
19.11 מחזור 9: מילאנו בחוץ
21.11 מחזור 10: ברצלונה בחוץ
28.11 מחזור 11: וילרבאן בבית
5.12 מחזור 12: באיירן מינכן בבית
12.12 מחזור 13: צסק"א בבית
17.12 מחזור 14: זניט סנט פטרסבורג בחוץ
19.12 מחזור 15: פנאתינייקוס בבית
26.12 מחזור 16: אנאדולו אפס בחוץ
2.1 מחזור 17: ז'לגיריס בחוץ

משחקי הסיבוב השני
9.1 מחזור 18: אלבה ברלין בחוץ
14.1 מחזור 19: ברצלונה בבית
16.1 מחזור 20: מילאנו בבית
23.1 מחזור 21: באיירן מינכן בחוץ
30.1 מחזור 22: ריאל מדריד בבית
4.2 מחזור 23: חימקי בבית
6.2 מחזור 24: פנרבחצ'ה בחוץ
20.2 מחזור 25: ולנסיה בחוץ
27.2 מחזור 26: אולימפיאקוס בבית
3.3 מחזור 27: אנאדולו אפס בבית
5.3 מחזור 28: הכוכב האדום בחוץ
12.3 מחזור 29: בסקוניה בבית
19.3 מחזור 30: זניט בבית
24.3 מחזור 31: צסק"א בחוץ
26.3 מחזור 32: ז'לגיריס בבית
2.4 מחזור 33: פנאתינייקוס בחוץ
9.4 מחזור 34: וילרבאן בחוץ
הדפס