לואיג'י דאטומה: "הקללות? הפריע לי שזה נתפס במצלמות"

האיטלקי של פנרבחצ'ה נזכר בהשתוללות של ז'ליקו אוברדוביץ': "הוא מכבד אותי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.05.20 - 10:10
תחילת כתבה

אחד הרגעים היותר זכורים מהעונה הנוכחית ביורוליג דווקא לא היה קשור לכדורסל נטו, אלא לאירוע שהתרחש במהלך פסק זמן. ז'ליקו אוברדוביץ', המאמן המעוטר ביותר בכדורסל האירופי ומי שנחשב ל'דמות' בכל מובן המילה, נתפס במצלמות משתולל מול שחקניו בפנרבחצ'ה ומשתמש בשפה בוטה כלפי לואיג'י דאטומה כשאמר: "פאק יו ג'יג'י דאטומה, תתבייש". השחקן האיטלקי נזכר באירוע והסביר מה באמת הפריע לו בראיון שסיפק בתקשורת הזרה.

תחילה הוא פירט קצת על הרקע לפתיחת העונה הלא טובה שעברה על פנר: "היו לנו הרבה שחקנים פצועים ולא היינו מוכנים מבחינת כושר גופני. חלק מהשחקנים אצלנו בדיוק חזרו מגביע העולם, עשינו כמה אימונים ומיד התחלנו את המשחקים הרשמיים. בסוף זכינו בגביע, ניצחנו ב-8 מ-12 המשחקים האחרונים ביורוליג, היינו טובים והאוהדים תמכו בנו. אבל זה לא תמיד קל להגיע להישגים ולעמוד במטרות שלך. אני מאמין שאם העונה הייתה ממשיכה היינו מגיעים לפלייאוף, והיריבות שלנו לא היו נהנות".

לאחר מכן הוא הגיע לדבר על האירוע עצמו: "אני זוכר מה שקרה שם, זה חלק מהחיים שלנו. יש לנו מערכת יחסים טובה איתו, אני יודע עד כמה הוא מעריך ומכבד אותי. הדקות שהוא מעניק לי זו הדרך הטובה ביותר שלו להראות לי עד כמה הוא בוטח בי. השנה היו לנו רגעים של אכזבות, וגם הוא התאכזב איתנו. בפעם ההיא הוא הגיב ככה וזה היה מול המצלמות. זה מה שהפריע לי, שראו את זה על המסך. אבל זה חלק מהעניין".