פנרבחצ'ה: אוברדוביץ' יעזוב, סלוקאס סיכם באולימפיאקוס

דיווח: המאמן סירב להארכת חוזה והחליט לעבור הלאה, הרכז ישוב למדינת הולדתו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.05.20 - 07:55
תחילת כתבה

עדיין לא ברור מה יעלה בגורל היורוליג העונה, אבל ההשלכות של משבר נגיף הקורונה כבר הורגשו בקרב לא מעט קבוצות כדורסל באירופה. אחת הבולטות ביניהן היא פנרבחצ'ה, שככל הנראה תיפרד מהמאמן המעוטר שלה ז'ליקו אוברדוביץ'. על פי דיווחים שעלו היום (שבת) בתקשורת הטורקית, המאמן החליט לעזוב את הקבוצה, אבל ייתכן שיחד איתו יעזוב גם שחקן בכיר ומשמעותי.

מדובר בקוסטס סלוקאס. הרכז, מדיווחים נוספים, סיכם את תנאיו בשורות אולימפיאקוס וצפוי לשוב למדינת הולדתו. מי ששיחק אצל הקבוצה מפיראוס בין השנים 2008 ל-2015 (פרט לעונת השאלה אחת לאריס סלוניקי) וזכה איתה פעמיים ביורוליג, כבר הצהיר בעבר כי הוא יעדיף לעזוב את פנר אם מאמנו יפנה את מקומו גם כן.

כמובן שכרגע מדובר בדיווח בלבד ועדיין לא ברור עד כמה הוא מדויק. הסוכן של היווני טוען דווקא כי יש לו חוזה לעונה הבאה וייתכן שהוא כן יישאר, אך במועדון קודם ממתינים לראות מה יהיה אחרי תקופת הקורונה מבחינת הסגל והתקציב.

מבחינת אוברדוביץ', ממה שפורסם, הסרבי הוותיק סירב להצעות להארכת חוזה אצל פנר ומבחינתו "הפרק בסיפור האישי שלו שם הסתיים". הסאגה עשויה להיות רשמית או לפחות יותר ברורה בימים הקרובים.