"מגיע, אבל כאורח": ריאל נערכת לז'יז'יץ'

19:30, ישיר ב-5SPORT: מכבי תל אביב בקרב ענק מול הבלאנקוס. לאסו: "האנטר עקבי"

רועי כהן
רועי כהן  18.11.20 - 17:12
תחילת כתבה

מכבי תל אביב תנסה להמשיך הערב (רביעי, 19:30, ישיר ב-5SPORT) את המומנטום מהניצחון הגדול מול ז'לגיריס, כשתתארח אצל ריאל מדריד, קבוצה נוספת שסובלת מפתיחת עונה רעה וכמו הצהובים מחפשת את היציבות. אחרי שניצח לראשונה את הליטאים כמאמן מכבי, יאניס ספרופולוס רוצה לסמן וי על עוד יריבה שטרם ניצח בצהוב.

מי שרוב תשומת הלב תהיה סביבו, לפחות בתקשורת הספרדית, הוא אנטה ז'יז'יץ', שכזכור היה קרוב מאוד לחתימה אצל הבלאנקוס, אך בסופו של דבר הגיע ליד אליהו. ב"מארקה" התייחסו לעניין הזה בכתבה שלפני המשחק: "הוא סוף סוף מגיע למדריד, אבל כאורח".

גם פבלו לאסו, מאמן היריבה הערב, התייחס לסגל של מכבי: "זה יהיה משחק ברמה מאוד גבוהה, יש להם שני סנטרים מצוינים. כששחקני מפתח שלהם לא על הפרקט יש אחרים שמגבים אותם טוב. האנטר לדוגמא הוא עקבי ממש".

"אנחנו חושבים רק על ריאל, לא מסתכלים על המחזור הכפול כמכלול", אמר עוז בלייזר, "אפילו לא דיברנו עדיין על ולנסיה. כל הפוקוס שלנו הוא על ריאל. ברמה האישית יש לי הרבה פעמים ראשונות העונה הזאת אבל מבחינתי זה רק חלק מהדרך ועוד משחק שאני רוצה לעשות כל מה שאני יכול כדי לנצח".

אנג'לו קלויארו הוסיף: "ריאל קבוצה ממש טובה, שקשה לנצח אותה בחוץ. אנחנו עושים את כל ההכנה הדרושה ומה שחשוב זה שנמשיך להתקדם. הקליעה תמיד עוזרת, אבל מה שיכול לקזז כושר קליעה לא טוב זאת ההגנה, וזה החלק הכי חשוב שאנחנו צריכים לעבוד עליו, כי כרגע ההגנה שלנו לא באותה רמה של העונה שעברה".

מי שסומן כאיש המפתח אצל הבלאנקוס זה אדי טבארס, וקלויארו התייחס לדרכים לעצור אותו: "ננסה להוציא אותו החוצה ולהרחיק אותו מהצבע. הבחור הזה הוא בעיה לכל אירופה ואם נצליח לעשות את זה, נהיה בדרך הנכונה".