יורוליג 2021/2022
קבוצה מש’ נצ’ הפסד הפרש
1 ברצלונה 0 0 0 0
2 אולימפיאקוס 0 0 0 0
3 ארמאני מילאנו 0 0 0 0
4 ריאל מדריד 0 0 0 0
5 מכבי תל אביב 0 0 0 0
6 אנדולו אפס 0 0 0 0
7 מונאקו 0 0 0 0
8 באיירן מינכן 0 0 0 0
9 באסקוניה 0 0 0 0
10 אלבה ברלין 0 0 0 0
11 הכוכב האדום בלגרד 0 0 0 0
12 פנרבחצ'ה 0 0 0 0
13 פנאתינייקוס 0 0 0 0
14 וילרבאן 0 0 0 0
15 ז'לגיריס 0 0 0 0
16 וירטוס בולוניה 0 0 0 0
17 ולנסיה 0 0 0 0
18 פרטיזן בלגרד 0 0 0 0
הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לבקשת מכבי ת"א: שני משחקי חוץ זזו לחמישי

המשחקים מול באסקוניה (3.11) וז'לגיריס (7.4) ביורוליג הוקדמו מיום שישי

נועה פופלינגר
נועה פופלינגר  01.08.22 - 11:47
(צילום: דני מרון)
(צילום: דני מרון)

שני משחקי מכבי תל אביב ביורוליג זזו מיום שישי לחמישי. מכבי תל אביב הודיעה היום (שני) כי משחקי החוץ שלה מול באסקוניה (3.11) ומול ז'לגיריס (7.4) יוקדמו לטובת שומרי השבת וישוחקו ביום חמישי במקום ביום שישי.

כזכור, בהגרלת היורוליג נקבע תחילה שעשרה משחקי חוץ של הצהובים ישוחקו ביום שישי, דבר שגרם להנהלת המועדון לפנות לראשי המפעל כדי לשנות את מועדי המשחקים ככל האפשר. במועדון פועלים על מנת להקדים עוד משחק אחד לפחות ליום חמישי ואופטימיים בנוגע לאפשרות שזה יקרה. 

האזינו לפודקאסט יורוסטפ - פודקאסט היורוליג של ערוץ הספורט>>

המשחקים שאמורים להתקיים ביום שישי (אחרי ההזזה)
פנרבחצ'ה (14.10)
פרטיזן בלגרד (18.11)
באיירן מינכן (2.12)
וירטוס בולוניה (16.12)
ריאל מדריד (6.1.23)
פנאתינייקוס (13.1.23)
אולימפיאקוס (27.1.23)
אנאדולו אפס (10.3.23)

לוח המשחקים המלא
מחזור 1: מכבי ת"א - ז'לגיריס קובנה (יום חמישי 6.10)
מחזור 2: פנרבחצ'ה - מכבי ת"א (יום שישי 14.10)
מחזור 3: מכבי ת"א - מונאקו (יום שלישי 18.10)
מחזור 4: מכבי ת"א - וילרבאן (יום חמישי 20.10)
מחזור 5: מכבי ת"א - פנאתינייקוס (יום חמישי 27.10)
מחזור 6: באסקוניה - מכבי ת"א (יום חמישי 3.11)
מחזור 7: מכבי ת"א - ברצלונה (יום חמישי 10.11)
מחזור 8: פרטיזן בלגרד - מכבי ת"א (יום שישי 18.11)
מחזור 9: מכבי ת"א - אולימפיאקוס (יום שלישי 22.11)
מחזור 10: הכוכב האדום בלגרד - מכבי ת"א (יום חמישי 24.11)
מחזור 11: באיירן מינכן - מכבי ת"א (יום שישי 2.12)
מחזור 12: מכבי ת"א - ולנסיה (יום חמישי 8.12)
מחזור 13: מילאנו - מכבי ת"א (יום שלישי 13.12)
מחזור 14: וירטוס בולוניה - מכבי ת"א (יום שישי 16.12)
מחזור 15: אלבה ברלין - מכבי ת"א (יום חמישי 22.12)
מחזור 16: מכבי ת"א - אנדולו אפס (יום חמישי 29.12)
מחזור 17: ריאל מדריד - מכבי ת"א (יום שישי 6.1.23)
מחזור 18: מכבי ת"א - פרטיזן בלגרד (יום רביעי 11.1.23)
מחזור 19: פנאתינייקוס - מכבי ת"א (יום שישי 13.1.23)
מחזור 20: מכבי ת"א - אלבה ברלין (יום חמישי 19.1.23)
מחזור 21: אולימפיאקוס - מכבי ת"א (יום שישי 27.1.23)
מחזור 22: ברצלונה - מכבי ת"א (יום שלישי 31.1.23)
מחזור 23: ולנסיה - מכבי ת"א (יום חמישי 2.2.23)
מחזור 24: מכבי ת"א - הכוכב האדום (יום חמישי 9.2.23)
מחזור 25: מכבי ת"א - באיירן מינכן (יום חמישי 23.2.23)
מחזור 26: מונאקו - מכבי ת"א (יום חמישי 2.3.23)
מחזור 27: מכבי ת"א - פנרבחצ'ה (יום רביעי 8.3.23)
מחזור 28: אנדולו אפס - מכבי ת"א (יום שישי 10.3.23)
מחזור 29: מכבי ת"א - באסקוניה (יום חמישי 16.3.23)
מחזור 30: וילרבאן - מכבי ת"א (יום חמישי 23.3.23)
מחזור 31: מכבי ת"א - וירטוס בולוניה (יום שלישי 28.3.23)
מחזור 32: מכבי ת"א - מילאנו (יום חמישי 30.3.23)
מחזור 33: ז'לגיריס קובנה - מכבי ת"א (יום חמישי 6.4.23)
מחזור 34: מכבי ת"א - ריאל מדריד (יום חמישי 13.4.23)