קטש: "נשחק מול קבוצה טובה יותר מא.א.ק"

מאמן הפועל ירושלים מתכונן לליטקבליס: "הם מסוכנים"

רועי כהן
רועי כהן  15.10.18 - 19:56
תחילת כתבה

הפועל ירושלים ערכה הערב את האימון המסכם לקראת משחק הבכורה בליגת האלופות בארנה, נגד ליטקבליס הליטאית. יוגב אוחיון ודשון באטלר חוזרים לסגל ויעמדו לרשותו של עודד קטש. בזמן שבאטלר סבל מפציעה מינורית בקרסול, אצל אוחיון מדובר בפציעה כרונית בקרסול, שמטופלת באמצעות ויסות הדקות וחלוקת עומסים. בבירה מקווים לראות לפחות 8,000 אדומים בארנה.

  • שלישי (20:45) ב-5STARS: הפועל ירושלים - לליטקבליס

"זה ששיחקנו טוב זה לא אומר שום דבר, אנחנו צריכים לבוא לכל משחק מחדש", אמר עודד קטש. "היה מאוד כיף וחשוב לנצח באתונה, אבל אני יכול להגיד חד משמעית שנשחק נגד קבוצה יותר טובה. נכון, א.א.ק זכו במפעל בעונה שעברה אבל ממה שראיתי עד עכשיו ליטקבליס משחקת כדורסל יותר טוב, ככה שמחכה לנו משחק יותר קשה. זו קבוצת קליעה, עם ריבאונד התקפה והרבה יכולות וגודל. הם קבוצה מסוכנת".

דשון באטלר אמר: "המטרה היא להמשיך לעשות את מה שעשינו טוב עד עכשיו. העבודה שלנו בהגנה בשלושת המשחקים האחרונים הייתה יציבה וטובה. אנחנו צריכים לנסות להשיג נקודות קלות ולהיאבק על ריבאונדים. בנוסף לכך, להמשיך לשחק קבוצתי ולשחק חזק, אלו הדברים שניצחו לנו את המשחקים".

באטלר יחזור אחרי שלא שיחק במחזור שעבר: "הייתי מוכן לשחק, אבל המאמן אמר שהחליט שלא לתת עד שאהיה 100 אחוז. אני שמח שהצליחו להסתדר בלעדי". על הקהל הוסיף: "כמו בכל משחק, אנחנו נצטרך את הקהל שלנו. הייתי בקבוצות שאם היינו מפסידים הם היו יורדים עלינו עד סוף העונה, האוהדים פה תומכים בנו כל הזמן ואני מאחל לכולם אוהדים כמו שיש לנו".

הדפס