21:30: חולון מול טנריפה בליגת האלופות

ללא וואייט וקליין: הסגולים יפגשו את מוליכת הבית

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  06.11.18 - 18:54
תחילת כתבה

שלושה ימים אחרי הניצחון הדרמטי על הפועל תל אביב, הפועל חולון תחזור למסגרת האירופית כשתתארח הערב(שלישי) ב-21:30 אצל טנריף, שנחשבת לאחת הקבוצות החזקות בבית בליגת האלופות של פיב"א.

מחזיקת הגביע תאלץ להסתדר בלי שניים מהשחקנים החשובים ביותר שלה מאז פתיחת העונה: קאליף וואייט, שלא הצליח להחלים מהפציעה מול פאוק, וכן טי.ג'יי קליין, שנפגע בברכו מול הפועל בשבת. השניים נשארו בישראל, והצוות הרפואי של חולון יעשה מאמצים להכשיר אותם לקראת המפגש מול מכבי תל אביב בשבת הקרובה.

חולון נחתה כבר אמש בטנריף והספיקה לערוך אימון אחד באי שממוקם בין ספרד למרוקו, כשהערב היא תקיים אימון נוסף.

טנריף היא הקבוצה היחידה בבית ב' שמחזיקה במאזן נקי מהפסדים אחרי ארבעה משחקים. בסגל שלה ניתן לאתר את קולטון אייברסון, ששיחק במכבי תל אביב לפני שנתיים. הקלע הבולט שלה במפעל הוא תאדוס מקפאדן, שמעמיד ממוצע של 12.5 נקודות למשחק. חלוקת הדקות בסגל של צ'וס וידורטה מאוזנת במיוחד, כאשר שמונה שחקנים מקבלים בממוצע בין 17 דקות ל-24 דקות לערב.

"משחק מאתגר וקשה מחכה לנו מחר", אמר דן שמיר. "קודם כל כי טנריף קבוצה טובה, בלתי מנוצחת עדיין בליגת האלופות, והיא אחרי ניצחון גדול בוונציה. זו קבוצה מאד מסודרת, אינטנסיבית ועמוקה. ואנחנו מצידנו נצטרך, בהיעדרם של שני שחקני רוטציה חשובים כמו קאליף (וואייט) וטי ג'יי (קליין), לשמור על כמה דברים טובים שעשינו בשבועיים האחרונים, בעיקר בצד ההגנתי. אולי להיות קצת יותר עקביים לאורך יותר דקות של המשחק. ולהוסיף גם שיפור בהוצאה לפועל ובעוד כמה דברים שאנחנו צריכים לעשות ברמה גבוהה כדי לנצח פה. ניצחון פה יהיה מבחינתנו דבר נהדר".

הדפס