קטש: "אסור לנו להתלהב מהתקופה האחרונה"

הפועל י-ם מתכוננת לנימבורק של אורן עמיאל. דשון באטלר בספק למשחק

רועי כהן
רועי כהן  06.11.18 - 19:16
תחילת כתבה

אחרי שני משחקים שבהם הביסה את היריבות ביותר מ-30 נקודות הפרש, הפועל ירושלים תרצה להמשיך מחר (רביעי) את המומנטום הנהדר נגד נימבורק במסגרת המחזור החמישי בליגת האלופות של פיב"א.

אצל הצ'כים נוכל לראות פנים מוכרות - ברייסי רייט שעזב את ירושלים בטונים צורמים, והמאמן אורן עמיאל, שהיה עוזרו של בראד גרינברג בירושלים בעונת 2013/14, וגם עוזרו של עודד קטש בגליל עליון ובמכבי ת"א. מי שבספק למשחק מחר הוא דשון באטלר, שנפצע בברך במשחק מול נהריה.

"לא צריך להתלהב יותר מידי מהניצחונות האחרונים", סיפר קטש, "במשחק מול נהריה היו נתונים פסיכיים. זה היה משחק יוצא דופן ואי אפשר לקחת ממנו יותר מידי. נימברוק אמנם במאזן של 3:1 ושלנו 1:3, אבל הם יותר טובים מהמאזן שלהם. לדעתי הם בין ה-4 הטובות בבית, לדעתי יהיה לנו משחק מאוד קשה. ביני לבין אורן יש חברות רבת שנים וגם הערכה גדולה. אני מקווה שיהיה כיף".

"הניצחונות האחרונים בהחלט מוסיפים לנו ביטחון", סיפר טיישון תומאס, ששיחק במפעל רק נגד פואנלברדה במחזור הקודם, "המאמן עושה עבודה טובה איתנו. שיתוף הפעולה בין תמיר לביני היה ממש טוב בעונה שעברה, ואנחנו מקווים להמשיך את אותו הדבר גם השנה. זה מרגיש טוב לשחק לצידו שוב.

הדפס