בלאט בחמישיית המחזור של ליגת האלופות

הרכז של הפועל ירושלים נבחר בפעם השנייה בחודש האחרון

מערכת אתר ערוץ הספורט  31.01.19 - 18:09
תחילת כתבה

עם עונה אירופית נהדרת עד כה, הפועל ירושלים ללא ספק שלחה מסר לגבי כוונותיה ושאיפותיה במסגרת ליגת האלופות של פיב"א. החבורה של עודד קטש כבר העפילה לשלב שמינית הגמר בפעם השלישית בתולדותיה, אבל מי שלקח את המושכות והוביל את האדומים להילחם על ראשות הבית הוא דווקא תמיר בלאט הצעיר. היום (חמישי) הרכז קיבל את החותמת לכך, כשזכה להיות חלק מחמישיית המחזור בפעם השנייה החודש.

בלאט כבר נכנס לתודעה האירופית בעונה שעברה עם כמה משחקים גדולים במדי הפועל חולון, ובעזרת קמפיין נהדר עם נבחרת ישראל. אבל העונה הרכז עשה את קפיצת המדרגה שקידמה אותו צעד אחד קדימה, הן ביכולת על הפרקט והן בביטחון שהוסיף למשחק שלו. בניצחון על באמברג בלאט רשם עוד משחק נהדר עם 5 מ-9 מחוץ לקשת בדרך ל-17 נקודות לצד 8 אסיסטים ומדד של 24 נקודות.

הקבוצה מהבירה, יחד עם בלאט, תצא במחזור הסיום של שלב הבתים לדיז'ון, לקרב עם חשיבות לא קטנה, לפחות בשביל הקהל האדום. במידה שתנצח, החבורה של עודד קטש יכולה להתמקם בראשות הבית, אך עדיין תלויה בתוצאה של אא"ק אתונה שתפגוש את אנטוורפן. מנגד, דיז'ון כבר איבדה סיכוי להעפיל משלב הבתים והמשחק מבחינתה הוא לפרוטוקול בלבד.

הדפס